Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő, amíg végre továbbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő, amíg végre továbblépnés rám figyel?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel sokat beszélünk.

Nekem nagyon tetszik,azt mondta ő sem közömbös irányomban.

Viszont 1!!! Éve szakított a barátjával és állítólag még mindig nem tette túl msgát ezen a 2 éves kapcsolaton + szeretne most az egyetemre koncentrálni.

Nem pasizik tényleg.

Mennyi idő kell mégis neki,hogy továnblépjen?:/

Sokszor én írtam rá,szinte mindig,viszont ha nem írok 1-2 hétig,ő keres,hogy mizu.

Mire véljem ezt az egészet?

Még hány hónapot/évet várjak?:///

24F



2017. nov. 17. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem várnék ilyen lányra. Másrészről mi vagyok én, valami lecsúszott indiai jós, aki megmondja ezt neked? :)
2017. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne számíts sok jóra.

Inkább hagyd, sok energia, felesleges érzelmek, kidobott pénz, elpazarolt idő.

Szerintem keres mást.

2017. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is, részben a talán saját hibájából nem lépett tovább, feltételezem, hogy még mindig valahol fent van az exe neki FB-n, valahogy foglalkozik vele, ezért az érzelmek nem múlnak el. Másrészt te sem tettél semmit annak érdekében, hogy ez megtörténjen. A beszélgetéseitek talán sablonosak és üresek voltak, amelyektől nem lettél érdekes a lány számára. Azt gondolom, hogy olyan vagy neki, mint egy haver, akivel néha dumál, de ennyi. De lehet hogy tévedek, és arra vár, hogy te lépj, erre bizonyíték az, hogy állításod szerint nem vagy neki közömbös, és felkeres téged.


Azt javaslom, hogy ne várj többet, lépj most, különben más viszi el a csajt. Mondd meg neki, hogy bejön neked, vagy csak valahogy éreztesd vele, de tudja meg, hogy mi a helyzet. Ha meg nincs eredmény akkor hagyd a csajt, szerintem elég ciki, hogy hónapokat, éveket vársz rá... Erre remélem, hogy nem vagy büszke.

2017. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a sztorik szoktak úgy folytatódni, hogy "évek óta vártam rá, mert azt mondta, még nem lépett túl az exén, erre egyszer csak összejött egy random palival, akit épphogy csak megismert". Persze nem garantált, hogy ez történik, de gyakori.
2017. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!