Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki feszengve megkérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki feszengve megkérdezi a nevemet, hogy bejelöljön fb-on (tehát egyértelmű, mert bejövök neki) de utána mégse jelöl be az miért lehet?

Figyelt kérdés

És ebben az esetben én nem tudom őt mert csak ő tudja az én nevem.


Már 2x is előfordult ilyen.


2017. nov. 18. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Csak nem a testvéroldal, anotalk? :DDD
2017. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
élőben
2017. nov. 18. 00:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Semmi égő nincs a Facebookomban szerintem, akkor miért? Csak úgy meggondolják magukat?
2017. nov. 18. 00:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet, elfelejtette a neved?!
2017. nov. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Leírtam :D mondjuk nincs kizárva hogy elveszett
2017. nov. 18. 00:51
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Jó kérdés. Lehet szimplán taplók. Hagyjad is öket a fenébe, én biztos rád írnék amúgy. Hogy hívnak?

25f budapest. :)

2017. nov. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, akkor lehet még várat egy picit, vagy kombinálás nélkül egyszerűen inába szállt a bátorság, mert nem tudja, hogy írjon-e a jelölés után (az mellett), ha igen, mit.
2017. nov. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
1x kért tőlem itt valaki egy ncore meghívót. Adtam neki. Azóta nem aktiválta be. Az miért lehet? fax se tudja.
2017. nov. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, a buszon szólított meg egy fiú, hogy ő koncertre megy, a szüleivel találkozik, és bárcsak a barátnőjével mehetne inkább, és ugye én szeretem a zenét. Kiderült, hogy én is arra a koncertre megyek. Vagy félórát beszélgettünk, még le is betűztette a nevem, de nem jelölt be. Én meg a túl gyakori neve miatt nem kerestem át több ezer embert.
2017. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Túl könnyen ment, oszt' ettől elijedtek. Vagy csak megnézték a profilodat-idővonaladat, aztán úgy döntöttek, hogy inkább khmm... mégsincs meg a kémia. (Azaz túlságosan más világ vagytok.)


Ritka fsság egyébként: szerintem az egyáltalán nem "ismerős", akinek öt perce még a nevét se tudta az ember.

2017. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!