Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy úgy tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy úgy tudjak ismerkedni, hogy nem arra gondolok, hogy mikkel tudnának hátba támadni? Hogy lehetnék bizalmasabb?

Figyelt kérdés
Egyszer egyik akkori haverom volt olyan kedves, hogy elindította a rossz dolgok lavináját az életemben. Utána azt hittem, hogy ez csak egyszeri alkalom volt. Utána úgy 1 évvel kiderült, hogy egy csaj nagyon csúnyán átvágott. Elhitette, hogy köztünk több is lehet, majd a visszahallások alapján mindenkinek megmutatott mindent és kiröhögtek. Akkor sem volt sok önbizalmam, de azóta még kevesebb van. Alakulóban van valami egy másik lánnyal most, de azt a sok éves dolgot nem tudtam azóta sem elfelejteni, próbálkozni sem mertem és félek attól, hogy ő is ugyan azt tenné. Mit tegyek, hogyan próbáljak megváltozni? Mit ajánlanátok? Mivel tudnám elengedni a múltamat? Veletek volt már hasonló dolog? 21/f

2017. nov. 18. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Betegesen ügyelek arra, hogy senkinek se adjak támadási felületet. Nem tudok megbízni senkiben, mert senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái. (Nekem is, de a saját hibáimat nyilván el tudom viselni.) Szóval biztosan van mindenkiben olyan dolog, amit nem tudok tolerálni. Változtatni kéne, tudom, de eddig még nem tudtam. Jelenleg úgy vagyok vele (már kb. 2 éve), hogy szeretem annyira magam, hogy nem engedem meg, hogy bántsanak. Erre azt szokták mondani, hogy ezen ráérek majd akkor gondolkodni, ha valós lesz a probléma, addig pedig csak élvezzem a dolgot. Viszont ezzel nem tudok egyetérteni, mert szerintem ha már jelentkezik a probléma, akkor már túl késő. Nem szabad megvárni. Ez olyan, hogy elvileg inni is szomjúság nélkül kellene (megelőzési céllal). Ha már szomjas az ember, az állítólag már a kiszáradás kezdeti jele, tehát már "késő".


23/f

2017. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

“...Én inkább halok bátran, mint gyáván éljek a biztonságot hajszolva,

Csak egy pillanatra leszek hős, de te egy életen át rabszolga!...”

2017. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Ahol nagyobb a félelem ott nem is mer vki nyitni, önmaga lenni a másik felé, és így jó dolgokat sem tud átélni megtapasztalni. Aki beválalja a nehézségeket, meg kockázatokat, az nyerhet!

Magadban fogadd el az embereket olyannak amilyenek, békülj ki ezzel, téged is elfogadnak a hibáiddal együtt. Van ami belefér, nagy hibákat nem kell elfogadni, meg arra mindenkinek oda kell figyelni magában.

Abba higyj, h általában mindenkit lehet fejleszteni. Lehet, h ma parasztul viselkedik veled, de ha elmagyarázod neki a dolgod, megérti, megbánja, jó kapcsolatot akar veled, akkor odafigyel, és holnap már nem lesz paraszt.

Azt is el kell fogadnod, h bárki bármikor hátba támadhat.

Ha jó emberismerő vagy akkor látod előre, a jeleket, ha belefutsz egy ilyen esetbe, akkor meg hiszel magadban annyira, hogy fel tud dolgozni.És ne a rossz dolgokra koncentrál, és ne negativ dolgokkal programozd be az agyad, és ne reagáld túl a dolgot.


Van egy olyan mondás, h gyáva népnek nincs hazája. Ez igaz arra is, h gyáva embernek nem lesz társa.

2017. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!