Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elnézitek a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elnézitek a párotoknak, hogy a jelenlétetekben ilyen oldalakat nézzen és így viselkedjen?

Figyelt kérdés
22/L vagyok, több éves kapcsolatom van. A párom nagyon szereti a nagy melleket, amiből nekem sajnos nem jutott, arányos méretűek az alkalomhoz viszonyítva. Párom mindig nagy női melleket néz az interneten, főleg képeket, és az utcán is észreveszem, hogy megnézi a nagy mellű hölgyeket. Nagyon zavar, és ha mondom neki, azt mondja, ő se szól bele, hogy én mit csinálok. Ezért szakítanátok a helyemben vele?

2017. nov. 18. 18:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*alkatomhoz akart lenni
2017. nov. 18. 18:41
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Attol meg hogy szereti a nagy melleket, az nem jelenti hogy a tieidet ne szeretne, vagy hogy teged ne szeretne :)
2017. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Mit tudsz tenni ellene?
2017. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Azért elég nagy tahóság a barátnő jelenlétében nagy melles oldalakat nézegetni..
2017. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

Én miért nem találtam soha ilyen lányt?


Kis melle volt, ha kiejtettem a mell szót egyből...te roh/\dék, te szemét, te sz/\r, fulladj bele a nagy mellekbe, takarodj soha többe ne is lássalak, ne menj, maradj, de roh/\dj meg azért, hozzám ne szólj két hétig te nyomorék..


Erre más lányok...a kérdező is, tökre nyugis toleráns laza...

2017. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Tini kategória.
2017. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Neked pszichológus kell, nem párkapcsolat.
2017. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Van ez, hogy "hűséget fogadott, nem vakságot", de azért engem is zavarna. Nem tudom, meddig bírnám elviselni. Fogalmam sincs, gőzöm sincs.
2017. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez tipikus példája annak, hogy hogyan lehet problémát csinálni ott, ahol nincs.
2017. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Engem nem az zavar, hogy azokat szereti, engem az zavar, hogy ezt minden lehető módon az orrom alá dörgöli. Sosem volt eddig gondom a melleimmel, és azt nézne a távollétemben, amit csak akar, de mi közöm ahhoz, hogy női melleket néz és közben fújtat mellettem az ágyban? :/
2017. nov. 18. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!