Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen viselkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen viselkedést vártok el ilyen helyzetben egy pasitól? Nyomuljon vagy inkább egy ideig ne keressen, viselkedjen mint barát?

Figyelt kérdés
Megvan a szimpátia a pasi közt és a lány közt ezt egymás tudtára is adták.A pasi kapcsolatot szeretne de a lány időt kért mert pár hónapja van túl egy 7 éves kapcsolaton.Úgy érzi nem áll készen egy új kapcsolatra és ezért kér időt a pasitól hogy adjon neki.
2015. okt. 9. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha egy lány időt kér, az kb. azt jeleneti , hogy a háta közepére sem kíván. Nem szeretem amikor ezzel a hülye kifogással akarnak lepattintani, az ilyen lányokat én hagyni szoktam a p***ba.
2015. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Az első teljesen jól mondta.

Gyűlt már az évek alatt néhány ilyen tapasztalatom.

"Még nem állok készen egy új kapcsolatra./Most nem akarom elkötelezni magam." = NEM AKAROK TŐLED SEMMIT.

Volt hogy egy héttel később dugtam olyan lányt, aki éppen ott hagyott egy 2 éves kapcsolatot. Meg olyannal sem volt semmi, aki 3 hónappal volt hasonló hosszúságú kapcsolat után a szakítás után.


Ha egy lány azt mondja, hogy most nem akar komoly kapcsolatot, akkor hagyd ott a fenébe! Veled nem fog akarni sem most, sem később semmit. Hagyd a fenébe. Ismerkedj más lányokkal.

2015. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hagyd, de nem kell teljesen eltávolodni. 7 éves kapcsolatnak lett vége nemrég, az hosszú kapcsolat, és még gondolom, friss a szakítás. Ilyen esetben az időkérés nem jelenti azt, hogy nem akar tőled semmit, de sokkal tisztább, mint úgy belemenni, hogy közben még másra gondol, akár azért, mert még maradt volna az előzőben, akár azért, mert annyira dühíti a másik emléke. Hagyd, hogy letisztuljanak benne a dolgok. Attól még kereshetitek egymást.
2015. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
3-asnak igaza van. Maradhatsz a közelében hátha alapon, de ne fektess a dologba túl sok energiát, mert az ilyen esetekben az szokott történni, hogy ott vagy neki lelki támasznak, aztán ha kijött a gödörből, valaki mást választ.
2015. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

3-4


Ha az időt, amit belé fektetsz új, ismeretlen lányoknál való kezdeményezésbe fektetnéd, nagyobb eséllyel lennél sikeres.

2015. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát nekem bizony idő kell egy új kapcsolathoz, ha nincs türelme megvárni, nem érdemel meg.

Főleg egy 7 éves kapcsolat után.

Igenis, kell az idő, nem ugrok fejest egy kapcsolatba.

2015. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki nem kell, azt egyértelművé teszem, nem időt kérek.
2015. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ma 13:51 - Nos, a kérdező a nők oldalát kérdezte, én nő vagyok, női oldalról válaszoltam a kérdésre, hogy ha én lennék egy ilyen szituációban, mint az a lány, mit tartanék jónak. 3. válaszoló voltam. :-)
2015. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

8: Igen, de te "csak" egy nő vagy. Te egy nőnek mondod el a véleményét: A sajátodét.


Én meg férfiként már sok olyan nővel kerültem össze, akik azt mondták "most éppen nem akarok többet/most éppen nem akarok komolyat".


És ezeknek az elképesztően nagy többsége úgy végződött, hogy totálisan nem lett semmi köztem és a lány között. Akkor sem, ha kész voltam hónapokat várni rá és vártam is. Neked biztos melengeti a szíved, hogy egy szakítás után van egy férfi, aki vár rád és bármikor beléphetnél egy új kapcsolatba, de egy férfiként (aki a férfiaknak akar jót) csak azt tudom mondani, hogy ne pazaroljanak az ilyen nőkre sok időt, mert esélyesen nem lesz velük túl hamar sem szex, sem kapcsolat.

2015. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Lányok, milyen viselkedést vártok el" - Nos, én ezt úgy értelmezem, hogy a kérdés, nekünk, nőknek szólt, nem olyan pasiknak, akik a nők fejével próbálnak gondolkodni, a pasik ebben a kérdésben nem lettek megszólítva... :-)
2015. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!