Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvéretek volt noje/palija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvéretek volt noje/palija?

Figyelt kérdés

Osszejonnetek testveretek valamelyik volt exnojevel/baratjaval?



Az én esetem az az, hogy az első kapcsolatomat emésztettem mikor már első ranezesre nagyon tetszett valaki, aki utolag kiderult az első kapcsolatom "barátja". Rengeteg idot töltöttünk együtt, mindig bandaztunk harmasban, hol négyesben ha éppen hozta az akkori baratnojet. Voltak megnyilvanulasai felém, az akkori baratom (sajnos) meg biztositotta is öt arról hogy en milyen jó vagyok( fehernemuben,-képek alapjan, szexben-elmondás alapjan) így meg jobban izgattam a fantziajat. Miután az akkori baratommal szetmentunk hirtelen Ő sem kezdett el tobbet jarni oda.


Pár hónappal később, nem is alakultak ugy a dolgok illetve akkor azért meg sem volt annyira egyertelmu szamomra h mégis akarhat, megismerkedtem a testverevel akivel utána össze is jottem és együtt voltunk kín keservesen 3 evig. Miután osszejottem vele megharagudott ram teljes mértékbe.


Már nem vagyok a testvérével együtt, illetve amíg neki sem volt másik kapcsolata volt hogy jelet adta annak hogy meg mindig "van".

De miután lett neki baratnoje, visszabb vett, de "titokban" mindig nézelődik utanam.

Féléve nem vagyok együtt a testverevel. Ő kb 2 eve kapcsolatban van, ami elég komolytalan.


A testvére(exem) azóta komoly kapcsolatban van.


A kérdésem az, hogy ha valami oknál fogva úgy ereznetek h ez mégis más kikezdenetek testveretek volt partnerevel?

A mai napig nekem is az agyban van Ő de nem tudom megmagyarázni miért. Meg anno miért nem jottunk össze és választottam inkább akkor a testvérét.


2017. nov. 18. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
A rizsát nem olvastam el hozzá. Tabu
2017. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
NEM. Testvér mindig kizárva!!!
2017. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Kizárt.
2017. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!