Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek tetszik nagyon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek tetszik nagyon?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány 27eves én 42..pár éve ismerem de nem vagyunk napi kapcsolatba..eddig is tetszett olyan jo volt ránézni szoktam vele hülyülni,de utolsó találkozásunk huhh annyira bennem maradt.nem tudtam levenni rolam a szemem mikor vittem haza(auto miatt)annyira kellemes hangja volt szépen szólt hozzám gondolskodoan pakolta ossze cuccom autoba..feleségem nem ilyen típusú nő..ő mogorva .de tegnap ujra láttam lányt autóval ment elottem es olyan hevesen vert a szivem..már kb nyár ota szivesen járok házuk fele hátha megpillantom.es jovoheten talalkozunk megint mit tegyek?hogy legyek távolságtarto vagy olyan hogy ne vegye ezt eszre rajtam sose volt velem ez még
2017. nov. 19. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hozd rendbe a házasságod! Ha nem megy, válj el!
2017. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
38 vagyok, nincs feleségem, és már így is túl idősnek tart egy 26 éves lány... Szerinted téged minek tart a csaj? :)
2017. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig kedvesen mosolyog rám ha lát intget vissza.rendbe probálom hozni .miert mut lát bennem?biztos nem a gazdag foszert..hiszen nem olyan a családja sem mint akit a penz hajt
2017. nov. 19. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed az volt, hogy mit tegyél. Én is azt tanácsolnám, mint az első válaszoló, elsősorban a házasságodat próbáld rendbe tenni, ha nem megy, akkor pedig le kell zárni. Az nem megoldás semmire, ha közelebb kerülsz a lányhoz. Mellesleg, ha még tetszel is neki, nem biztos, hogy szeretői státuszra vágyik.
2017. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. nov. 19. 13:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Jövő héten találkoznom kell vele 2szer minimun(családja miatt)....de nem tudom hogy hogy viselkedjek vele...ahogy rámnézett elolvadtam ..az illata is jo volt lehet hidern nyersen kellek vele beszélni vagyis csak köszönök es ennyi.Aztan feleségemmel megpróbálok helyrehozni mindent
2017. nov. 19. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!