Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfiba vagyok szerelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiba vagyok szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van a szomszédunkban egy jó kiállású 30-as évei elején járó férfi . Néha szoktunk beszélgetni. Elhülyéskedünk ,jófejkedik és célzásokat tesz rá hogy tetszem neki. Néha viszont mintha meg sem látna szinte levegőnek néz. Viszont van neki felesége 1 éve(ha jól tudom a párjával 2éve vannak együtt). Félreértés ne essék nem akarom szétdúlni a házasságát,csak nem értem miért viselkedik így velem? Szerintetek? Nekem nagyon tetszik és egyre többet gondolok rá :(

Egy 24 éves nő.



2017. nov. 17. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Mert ferfi. Ha csak neha tez celzasokat az edeskeves, nalunk pl. a munkahelyemen a fiuk (22-32 kozott) mindig "udvarolgatnak" nekem es a tobbi kolleginanak, ketertelmu es / vagy hizelgo megjegyzesekkel. Ebbe nem kell belelatni semmit, ha ahogy irod maskor meg levegonek nez.

Egyebkent meg ne adj alkalmat ra, nem kell hulyulni meg cicazni vele mert valakinek fajni fog es lehet hogy Te leszel az.

2017. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Házinyúlra nem vadászunk, nem akarunk rá vadászni, döglött préda.
2017. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Lehet annyira magányos vagy, hogy a szimpla kedvességet és nyitottságot is már flörtölésnek veszed.
2017. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
1. vagyok, kihagytam: a kollegak nagy resze el van jegyezve vagy hazas, ill. a kolleginak is. En kisgyerekes anyuka vagyok. Szoval ez a megjegyzosdi gyakori fiatal pasiknal, ha ugy latjak a masik fel veszi a poent.
2017. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem keresem az alkalmat sőt amikor tudom kerülöm,de valahogy mindig egymásba botlunk. De talán igazatok van! Köszi a válaszokat. Csak nem értem akkor miért néz ÚGY :(
2017. nov. 17. 15:21
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Te még a leirásod alapján elég gyerek vagy.

Ha bunkón viselkedne az jobb lenne?

"nem értem miért viselkedik igy velem?".

Te viselkedsz vele igy , meg bele akarod gondolni hogy téged meg akar döngetni, mert az tetszene neked, csak az tetszene .

2017. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

"Nős férfiba vagyok szerelmes."


Akkor miért kened az egészet a pasasra??!

Azért mert kénytelen szóba állni veled mint szomszéd?!

2017. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
:O
2017. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám volt mindig nagyon udvarias, nem egyszer kérdezték meg tőlem edzőim, hogy házas-e, ezt ő alapvető udvariasságból csinálta mindenkivel, férfiakkal, nőkkel felnőttekkel, gyerekekkel stb. (pl.ha hozott nekünk teát az automatából mindig hozott a tanároknak is, felajánlotta, hogy elviszi őket a buszhoz ha kocsival voltunk, kinyitotta az ajtót és mindenkit előreengedett).
2017. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugy?! Mert erzi rajtad, hogy csikot huzol utana, azert. De a nok mindig belemagyarazzak ezt a hulye "ugy" nezest, holott lehet csak egy kedves mosoly vagy altalaban igy szokott nezni a csajokra.
2017. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!