Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam kozolni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam kozolni vele olyan szinten, hogy valtoztasson is?

Figyelt kérdés
Egy jo ideje mar mindent nekem kell fizetnem... Vagyis nem 100% hanem olyan 75-80% ...es neki az a kifosagasa hogy nincs penze. Egyetemistak vagyunk, kulon elunk de altalaban nalam eszik. Nem az lenne a minimum ha feleznenk a kajat? Dolgozunk mind a ketten ugyan azon a helyen... Akkor miert mondja, hogy nincs penze? Es igy egyszeruen megold mindent ezzel...fosveny is. A szulei nem kerik el a penzt amit kap...hetente kap kb annyit, hogy megeljen + fizu + egyetemtol penz. Letezik, hogy ennyire fozveny?? Mc, kfc szoba se johet mert ra vagja nincs penze. En vagyok a lany amugy. Es elegge unom az ilyen helyzetet... Mast a pasia visz mindenfele 100% osan o fizet az enyem meg olyan szinten fosveny hogy nem kolt semmire mert ugye konnyebb masnal enni es fizetes nelkul. Szeretem meg minden ...de azert nincs nekem se penzem 2 szemelyt eltartani. Hogy vehetnem ra hogy ne legyen tobbet fosveny??... Laptopot vett nem reg meg nemtom miket hozza most s8 ast akar es tokre unom, hogy rajtam eloskodik igen en is szeretnek igy venni cuccokat es egy hulyet aki megkimel a koltsegegktol:) ... De a kerdes hogyan vegyem ra, hogy legalabb felezzen?
2017. nov. 19. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek aranyfa-sza van, vagy mi a motivaciod, hogy elnezed, hogy ekkora oltari nagy ostoba hulyenek nez, es meg ki is hasznal teged? Es ezek utan meg te is elhiszed, hogy csak beszelsz veled, es akkor majd raveszed dolgokra... hogyne. A csavo teljesen tisztaban van vele, hogy tok jol eleloskodhet rajtad, mert hagyod, es eszebe sem lesz valtoztatni. Hulye is lenne.
2017. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hatás-ellenhatás módszer.

Rajta nem tudsz változtatni, csak magadon, ő pedig reagál a változásra.

Vagyis ne hagyd, hogy szívja a véredet. Kezdetnek mondjuk ne etesd. Egyél mielőtt megy, más kaja pedig ne legyen otthon. Ha nem tetszik, akkor nyugodtan mondd, hogy neked sincs pénzed.

Ne fizess neki semmit.


A legjobb meg az lenne, ha taktikázás helyett keresel olyat, aki nem sajnál tőled egy sajtburgert. Nem akkora kihívás.

2017. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lecserélném a pasit. Nem létezik olyan ember (kivéve a gyerekem) akit eltartanék hosszú távon. Neki így kényelmes, spórol rajtad,hogy magának mindent megvehessen.

Később is zsugori lesz, ne reménykedj! Azt is megkockáztatom, hogy kényelemből van veled, és ha jól kihasznált, lelép.

2017. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!