Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhatott?

Figyelt kérdés

Történt, hogy a nyáron a párommal elmentünk egy dupla randira a haverjával és az ő kiszemeltjével. Kirándulgattunk és a lánnyal végig én beszélgettem, sok közös témánk is volt, a párom amúgy se szeret lányokkal beszélgetni, elvolt a haverjával.

Aztán úgy alakult, hogy ők nem jöttek össze (mi már 3 éve együtt vagyunk).

Erre nemrég a csaj bejelöli facebookon a páromat. Persze nem fogadta el, mert neki is fura, meg nem is érdekli. De engem akkor miért nem jelölt be? Hát velem dumált egész végig, párommal csak köszönés meg bemutatkozás volt... szerintetek is nyomulni akart volna a barátomra?


2017. nov. 20. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2017. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja a nevedet- :D
2017. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg Téged keres, bár ha én ezt tenném, akkor vhogy írnék, hogy nem a párodat akarom, hanem Veled szeretnék újra beszélgetni.

Vagy pedig unatkozik a csaj, kattintgat a face-n, aztán vagy van hátsó szándéka vagy nincs.

2017. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tuti nem engem keres így, mert tele van a párom oldala velem, illetve a haver, akivel a csaj randizott, nekem is ismerősöm és ott is van komment stb... :D
2017. nov. 20. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kizárt, hogy nyomulni akart.
2017. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!