Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tőlem mit akarhatott 3x is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tőlem mit akarhatott 3x is?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom.

Nem volt hosszú sztori, 3 hónap után szétmentünk.

Mindkettőnknek lett utána kapcsolata.

De mikor az övé véget ért, írt, hogy találkozzunk, de az akkori barátom miatt inkább én nem akartam.

Írt akkor is, mikor már nem voltam együtt a másikkal, de akkor meg azon megsértődött, hogy mondtam, nem érek rá egész éjjel vele lenni, nem találkoztunk.

Aztán még 1x keresett, de akkor sem találkoztunk.


(Újra nem kezdeném vele, csak kíváncsi voltam, mégis mit akar...)


Erre nemrég láttam facebookon, hogy összejött egy régi (kettővel előttem lévő) exével (akinek azóta van egy fia. Persze nem ettől a csávótól.)


Mielőtt jönne az, hogy féltékeny vagyok... Nem. Csak nem értem, hogy engem minek keresgélt az elmúlt 2 évben.

(Eddig nyilván a szex lenne a magyarázat, de ezt a vele való tapasztalataimból eredően kizárhatom.)



2015. jún. 29. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
miért, impotens??
2015. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!