Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a nőkről, akik a készbe akarnak beleülni?

Figyelt kérdés

Eleinte amikor visszahallottam a párom volt barátnőjéről, mennyire fontos neki a pénz, úgy voltam vele, ne már.

Például bemutatta az egyik barátjának, a csaj haza sem akart menni, mert hogy ő ebben a lakásban akar élni, nem a párom szüleivel 4en 3 szobában, és sírt meg szakítani akart, amikor nem maradhatott. Meg hogy ő Nyugat-Európában akar élni...

Azóta már hozzá is ment ahhoz a sráchoz, és be is költözött a gyönyörűen berendezett lakásba. Otthagyta a tanulmányait, mert ajjé, innentől eltartanak, nem kell semmit csinálni. 4 éve lassan valóban így is van.

Én is ebben az időben költöztem össze a párommal (akkoriban ők már rég nem jártak, csak a srác miatt jóban maradtak), megkaptam, na most cseszem el az életemet, összeköltözök valakivel, akinek semmije sincs, akkor se volt luxus, amikor ő vele lakott, de akkor legalább ott voltak a szülők, ne már, hogy együtt akarjuk elkezdeni egy alja albérlettel (a párom akkor ment külön először).

Akkor úgy voltam vele, jajj, ne fárasszon már, mindenkinek sikerült, nekünk is sikerül.

Na, eltelt 3,5 év, azóta rengeteget dolgoztunk, tanultam, igyekeztünk, és nem sikerült elérni azt a szintet, ahol ők vannak.

Én beosztom az én keresetem, ő szórja a párjáét.

Eleinte úgy voltam vele, én ezt nem csinálnám, van abban valami jó, ha az ember maga teremti meg, ha együtt érjük el, most viszont ott tartok, megértem, amiért nem akarta feláldozni a fiatalságát (22 volt akkor) arra, hogy a nulláról építgessen valamit, ha lehet olyat is választani, hogy felépíti más helyette, ő meg csak élvezi.

Most már nem ítélem el, picit talán irigylem, szeretnék annyit keresni én is, mint a férje (nem fogok).


2017. nov. 21. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kikészítek nekik egy nagy vödör vizet, üljenek bele abba. :)
2017. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
nem tartok el piócákat
2017. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanaz, mint azokról a nőkről, akik a párjuk exén csámcsognak. Hogy szánalmasok
2017. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt mikor kérdezitek meg, hogy mi a vélemény a készbe beleülő férfiakról, pedig van elég ilyen történet is.


Vagy, hogy mi a vélemény a készbe beleülő fiatal párról, mivel mindkét család jómódú.

2017. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nyilván én is örülnék, ha a férjem vagy én sokat keresnénk, lenne egy szép házunk, stb... aki keccsöl, és azt mondja, h nem örülne, ha nem kéne küzdenie, az hazudik. Na de akárhogy nézem, a világért sem tudtam volna (és nem tudnám ma sem) azt mondani, hogy “feláldozom” a férjemmel való kapcsolatomat az anyagi jólétért. Én is megtehettem volna, de akkor mi lenne most...? Ott gubbasztanék egy szép házban (ami nem az enyém) a luxuscuccaimmal meg a szépen belőtt frizurámmal, valszeg kötelességből (és a jólétért=pénzért) szexelnék, és titokban a férjem után sírnék. Nem akarnék ilyen életet.
2017. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A készbe beleülni? Hát noooormális? Hát ha már kész van a férfi, nem tud beleülni! Miért nem akkor ül bele, amikor még nincs kész?
2017. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a véleményed azokról a nőkről, akik a készbe akarnak beleülni?"


Az, hogy sosem lesz köztük olyan erős kapocs, mint azok közt, akik együtt építettek fel a nulláról mindent. Már ha lesz köztük egyáltalán valamiféle összekötő kapocs.


Tudod, az ilyen emberek nem a másik emberhez vonzódnak, hanem annak ilyen-olyan attribútumához (itt pölö a pénzéhez). És hát ez visszafelé ugyanígy "játszik": valószínűleg a fickó sem a nőt vette el, hanem vásárolt magának egy szép dekorációt maga mellé.

Ha ez nekik működik, akkor működik.

Én mindenesetre kevesellném.

2017. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen a párod volt barátnője, vagy örülj, hogy már nem a párodon csüng. Ismerek olyat, aki 9 évig koslatott egy pasi után, aztán amikor a pasi feleségül vette a barátnőjét...Ő is gyorsan megházasodott. :) Na most jobb lenne, ha 9 éven keresztül ott várná a párod exe is, hogy mikor fogadja vissza egy gyenge pillanatában?


Ugye, hogy nem.


22/N

2017. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!