Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember tudja befolyásolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember tudja befolyásolni milyen típushoz vonzódjon?

Figyelt kérdés

Sokadjára esek bele olyan férfiban, akibe nem kellene. Elegem van, komoly kapcsolatot szeretnék, olyan férfival, aki nem flörtöl minden vele szembejövő nővel. A baj csak az, hogy eddig kizárólag ezek a típusú férfiak találtak meg és mozgattak meg bennem valamit.

Meg lehet változni ezen a téren? Tudja az ember befolyásolni kibe szeressen bele? Van akinek már sikerült?


2017. nov. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen meglehet, ha teszel érte.

Fogalmazd meg magadban nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak.

Gondolj csak ezekre a tulajdonságokra.

A vonzás törvénye értelmében, ha ezekkel a tulajdonságokkal rendelkező illetőre összpontosítasz, és ilyet is keresel, akkor ilyet is fogsz találni.

Higgy benne.


És vond le a múltból a tanulságot.

2017. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor a szellemi fejlődés hiánya párosul az ész hiányával, totális kvazár szerű “miafszomhogyvanmégéletbenezanőésmiafaszleszbelőle” efektus.
2017. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom. Engem is csak a "macsó" típusú pasik tudnak megmozgatni.Nem hiszem, hogy ezt befolyásolni lehetne...A tutyi-mutyi, önbizalomhiányos férfiak sosem vonzottak.
2017. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem se, de kell hogy legyen a kettő között átmenet. Ismerek is ilyen férfiakat, csak azok mind foglaltak. Nem tudom őket hogy halászta ki a barátnője.
2017. nov. 21. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem lehet
2017. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, de azért az ember tanuljon a hibáiból. Ha folyton ugyanaz a típus b-sz át, akkor ideje elgondolkodni, hogy legközelebb talán nem kell annak a típusnak esélyt adni és inkább más felé próbálkozni.

Valamennyi csalódás után azért illik tudni, hogy ki mit vár el egy partnertől, és mi az, amit semmiképp nem akar. Keress olyat, aki ezeknek megfelel, nem pedig olyat, akitől első blikkre benedvesedik a puncid.

2017. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!