Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb srac figyelmet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb srac figyelmet hogy keltsem fel?

Figyelt kérdés
A srac 18, en 20 vagyok. Baratokkent keztunk el talizni de nekem O tetszik. Szerintetek zavarna a korkulonbseg? Hogy tudjam meg hogy akarna-e tolem valamit?
2017. nov. 21. 20:30
 1/2 Mate2174 válasza:
Hát engem személy szerint zavarna ha idősebb lenne nálam a lány. Szerintem mond meg neki hogy bejön neked! Tudom sokan ezt mondják és már unalmas meg minden de nagyon nem tudsz mást csinálni, most akkor ha nem mondod meg neki "távolról csodálod" majd? Felkelteni a figyelmét sok mindennel lehet. Egy férfinél szerintem mindenki tudja hogy lehet elérni a maximális figyelmet;)
2017. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mate2174 válasza:
Ja és még annyit hogy érezni fogod hogy bejössz neki! Tapasztalat;)
2017. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!