Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teteszik egy két évvel fiatala...

Teteszik egy két évvel fiatalabb fiú, hogyan ismerhetném meg, illetve hogyan kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, gimis, és tudom hogy gáz: egy 15 éves fiú tetszett meg. Nem tudom mit csináljak az ügy érdekében, de szeretném megismerni. Két sornyit beszéltünk már chat-en, de nem többet... A suliban kb. észre se vesz, legalábbis mindig elnéz/elfordul és a haverjaival mászkál. Én várom az alkalmat, hogy végre szóba elegyedhessek vele, egyenlőre még nem jött el...

A fiú egyébként gitározik és van egy bandája is. Kulcs fontosságú a zene az életemben, és ezért is tetszik nekem, meg a kisugárzása is bejön.. :)

Szerintetek mivel kelthetném fel a figyelmét, mivel érhetném el azt, hogy érdeklődést mutasson irántam?

Légyszíves normális válaszokat írjatok, ne olyat, hogy "Rúgd hátba..." stb.



2014. szept. 13. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Még kisfiu

Sajnos nem mukodne mert még éretlen hozzád

De ha észre sem vesz akkor mit is akarsz tolle?

2014. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
éretlen kisfiú..hagyjad békén!
2014. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nem biztos,hogy úgy gondolja,hogy lenne nálad esélye.

Nyiss felé,ha akarsz valamit,ne csak várd az alkalmat.

2014. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!