Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért flörtöl velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtöl velem?

Figyelt kérdés
Van egy 42éves férfi jól is néz ki de felesége van. Többször találkoztunk már(munka miatt) és mindig olyan szepen kedvesen mosolyog rám flortolget de akkor is mikor a párom ottvan..pár napja látom felénkászkál nézeget be udvarra ...ennyire megtetszettem neki?🤔
2017. nov. 21. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Új pncit szeretne dugni
2017. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés lehet neki, hogy még játékban lehetne a nőknél, ha akarná - aféle egotuning. Remélhetőleg nem egy gumigerincű egyed és nem teszi kockára a házasságát, ill. a te kapcsolatodba se rondít bele.
2017. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Könyörgöm, lőjjön fejbe valaki!!! 🤦 🔫
2017. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy viszonyuljak hozzá.mert ha kedves vagyok vele ő mashogy ertelmezi .nem.hagynám el miatta párom sose és nnem örülnék ha o miattam temné...
2017. nov. 21. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ha valóban szereted a párodat és ő a feleségét, akkor nincs az a tulajdonság, jelzés vagy bármi, amibe többet tudnátok magyarázni. Ha viszont igen, akkor valójában kétségbeesetten keresed/keresi/keresitek a kiutat a kapcsolatotokból, ami valójában a jónak tűnő máz alatt már rég romlásnak indulhatott.
2017. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha minden negyvenes nős férfit komolyan vennék,aki flörtölget velem és kedves hozzám,már valószìnűleg vonat alatt feküdhetnék,nem az ágyamban.Tudod,ez önmagában semmit nem jelent nekik.Áll a farkuk és pont.Emiatt nem dognak felrúgni mindent,mint ahogy mi sem leszünk két jó szó után a qrvájuk,normál esetben.
2017. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!