Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rosszul teszem, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rosszul teszem, ha a páromat "küldöm rá" azokra a pasikra, akik nyomulnak?

Figyelt kérdés

Mióta összejöttünk a párommal, igyekszem jobban odafigyelni magamra, hogy a kedvében járjak (egészségesen étkezek, csinosabban öltözök, kezdek valamit a hajammal, jobban figyelek a bőrápolásra, használok natúr sminket, ilyesmik... Nem nézek ki kihívóan!)

Gondolom emiatt lehet, hogy bár régen nem volt jellemző, most több pasi próbálkozik be nálam - főleg ismerősök közül, akik pedig tudják, hogy van párom, és hogy jó a kapcsolatunk.

Nos én ilyenkor mindig világosan jelzem, hogy nem vagyok nyitott az ilyesmire. Ebből pedig jön sokszor az olyasmi, hogy "ugyan már, csak ismerj meg", "ugyan már, csak egyszer talizzunk", vagy a személyes kedvencem, a "majd kigyúrom magam, és akkor jobban fogok kinézni mint a pasid, majd akkor talizzunk" (komolyam gondolta)... Vagy egyszerűen csak elengedik a fülük mellett a "nem"-et.

Namármost, én innentől kezdve akkor se tudnék rájuk férfiként tekinteni, ha akarnék. Itt szokott az jönni, hogy kikelek magamból, és határozottan elküldöm őket, mérgesen, amire a reakció az örökzöld "mivan, megjött? Höhöhö" és/vagy "látom rég nem b+++ak meg rendesen hogy ilyen ideges vagy, de majd segítünk ezen", vagy valami hasonló roppant kulturált megjegyzés, esetleg csak röhög rajta(m).

Ilyenkor szoktam szólni a páromnak. Ő elbeszélget az illetővel, és érdekes módon egyből leállnak a pasik, ha egy jó fizikumú fiatal férfivel találják szembe magukat, kicsit komolyabban veszik, mint egy 50 kilós nőt.. esetleg még kapok egy üzenetet, hogy "rohadt k++++a", aztán eltűnnek.


Ez viszont egy ismerősöm szerint rossz dolog, nem csinálhatom ezt, meg különben is, hogy lehetek egy ilyen agresszív pasival (??), és inkább nekem kéne meghúznom magam.


Ti mit gondoltok erről? Tényleg inkább legyek kevésbé csinos, és ne érezzem jól magam?

Tényleg "rossz" amit csinálunk? Nem védhet meg a párom?

Van más mód lekoptatni a nem kívánt próbálkozókat?


25/N


2017. nov. 22. 12:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Annyiban rosszul teszed, hogy ennyi figyelmet szentelsz rajuk. "Szia. Nem.". Tiltas, torles, eloben kapcsolat megszakitasa, az illeto nem letezik tovabb, ha nem ert a nembol. Hetente legalabb 5-6 uj pasi akar irogatni nekem, de meg eletemben nem hallottam ilyesmit, mert a masodik mondatig mar nem jutnak el, nemhogy meg igy merjenek viselkedni velem.
2017. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

1) igen, ez ronda dolog, az ilyen szituációkat NEKED kellene tudnod kezelni


2) az ismerőseidet minősíti, hogy ilyen gyökér módon nyomulnak. Az pedig téged minősít, hogy ilyen ismerőseid vannak.


3) annak az egy ismerősödnek igaza lehet

2017. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Ha megválogathatnám a környéken lakókat, egyetemi csoporttársaimat, munkatársaimat, akkor nem lennének ilyen ismerőseim, de sajnos nincs erre lehetőségem.
2017. nov. 22. 12:57
 4/41 A kérdező kommentje:
Ja, és értem, hogy nekem kellene kezelni, de hogyan? Egyszer próbáltam egymagam kiállni egy hasonló pasi ellen, akkor csak a csoda mentett meg attól, hogy megerőszakoljon, "megúsztam" annyival, hogy letépte a pólóm, tapizott és csókolgatott... Nem akarok még egyszer ilyesmibe belefutni.
2017. nov. 22. 12:58
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem pattogni, meg kiabalni kell meg kiallni magadert, hanem egyszeruen kozony. Kesz, nem letezik. Nem kell veluk annyira sem kontaktba kerulni, hogy magyarazkodnod vagy pattognod kelljen.
2017. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#5

Próbáltam. Semmit nem hatott, gondolták nem hajtom el őket = csak idő kérdése és adok nekik esélyt...

2017. nov. 22. 13:02
 7/41 anonim ***** válasza:
24%

"Hetente legalabb 5-6 uj pasi akar irogatni nekem"


De azért a nőknek is ugyanolyan nehéz az ismerkedés, mint a férfiaknak! :DD

2017. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem Te már direkt élvezed ezt a helyzetet!Ne tagadd!
2017. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
75%
Es akkor miert tudnak veled meg idovel is kapcsolatba lepni?
2017. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
53%
Mi van akkor ha a párod kiüti az illető es kórhazba kerül,akkor leszoksz erröl?
2017. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!