Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak másképp ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak másképp ha a páromat megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Egy buliban történt túl sokat ivott, meg valószínű, hogy beletettek valamit az italába. Az eset óta aranyér problémája van. Lelkileg nem tudom mennyire viselte most mondta el 6 hónapja járunk. Én vagyok a nő a párom férfi. Hogy segítsek neki?
2017. aug. 1. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

na hát azért akit meg ánuszolnak egy buliban, abban van némi hajlam, hogy hajlandó legyen bepucsítani egy másik srácnak, drog ide vagy oda :)

max ha eszméletlenül feküdt a földön, és két vimesdoboz farkú állat elcibálta valahova, és ott beverték neki a lompost, akkor lenne hihető a sztori.

azt viszont kétlem, hogy ezt senki nem vette észre, vagy nem avatkozott közbe.

tehát a kérdés kamuszagú, erősen.

2017. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy férfit megerőszakolnak szerintem a legjobb amit a párja tehet, hogy èrezteti vele a férfiasságát. Gondolom a saját önbecsülése nagyot esett, éreznie kell, hogy a szemedben nem lett ettől kevesebb.
2017. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem emlékezett semmire, és nem önszántából csinálta.
2017. aug. 1. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szeresd nagyon. Ennél jobbat nem is kaphatna tőled.
2017. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Óvatosan ezekkel a bulikkal. Te miért nem voltál vele? Külön jártok bulizni?
2017. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor még nem ismertem, ez évekkel ezelőtt volt. Csak most mondta el, hogy mi történt vele.
2017. aug. 1. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy kerülöd az anális játékokat?

Semmit.

A legrosszabb dolog ugyanis amit el szoktak követni az emberek, hogy a sajnálkozással/óvatoskodással/dédelgetéssel gyakorlatilag akkor is áldozatszerepben tartják az áldozatot, amikor már rég nem kéne - azaz akadályozzák a probléma feldolgozását.

2017. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menjen el orvoshoz kivizsgáltatni magát, nehogy valami nemi baja legyen ezek után... remélem gondoltál már erre. Nem azért de ha buliba valaki seggbe csinálja egy pasinak úgy h bedrogoztatja elég valószínű, hogy beteg állat lehetett az illető. Nyilván érzelmileg támogasd őt és szeresd. Nézz rá férfikent, társként és ne érzze semmiķépp a szánalmat vagy sajnálatot. Érezze azt a szeretet és bizalmat ami eddig is megvolt.
2017. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A #7-esnél a pont. Kezeld normálisan. Ha folyton sajnálgatod, pátyolgatod, azzal csak ártasz neki. Ha akar beszélni róla, beszélj vele. Ha megerősítést, segítséget kér, segíts neki. De amúgy kezeld úgy, mint eddig.
2017. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!