Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne indítani, ha buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne indítani, ha buliban találkoztunk, akkor nem szólítottam meg inkább, viszont most facebookon megtaláltam?

Figyelt kérdés

Ő ott dolgozik azon a szórakozóhelyen. Inkább nem szólítottam meg ott, mert teljesen önmagamon kívül voltam, így csak baromságokat beszéltem volna. Viszont végig vigyorogtam rá, és úgy láttam/emlékszem ő is rám. 1 hete volt már, és részeg voltam, viszont tudom hogy előnyös külsővel rendelkeztem akkor. :) De legyünk reálisak kinek mi.

Most megtaláltam facebookon. Mégis mit kéne írnom neki? Rögtön indítsak azzal, hogy igazából azért írok, mert tetszik és szeretném megismerni? Vagy köntörfalazzak és ismerjem meg facebookon? Utóbbi szerintem hülyeség. Előbbitől nem tudom megijedne-e. Utálok neten ismerkedni, de muszáj, feltéve ha szombati buliban nem lesz ott. :D


2017. nov. 22. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy nyomorék vagy és nem tudod tartani a mértéket felnőtt létedre. Ezzel tuti imponálsz neki.
2017. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Következő bulin ne rúgj be.

Próbálj meg vele beszélgetni pár szót, hogy mikor lenne rád 5 perce, szeretnél tőle kérdezni valamit. Mond meg, hogy nem szeretnéd feltartani, de tudni szeretnéd, hogy mikor végez. Itt lehet ismerkedni röviden, de hulla fáradt lesz arra készülj fel.


Ha ebbe belemegy, akkor van esélyed, ha már itt mellébeszél akkor bukta.


Fosbukot felejtsd el...

2017. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AchromaticSmarties ***** válasza:

Két lehetőséget látok: keress másik nőt, vagy ha ragaszkodsz ehhez, akkor hagyd a facebook-ot, legközelebb menj oda hozzá józanul élőben!


Ha élőben lett volna lehetőséged megismerni, de a netet választod, akkor gyávának fog tartani.

2017. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

“Szasz csaj, emlékszel mutkor arra a vigyorgó atom részeg fszra...na a én voltam”

Valahogy így, persze csiszolni kell még a dolgok.

2017. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, de akit minden hétvégén bebaxva látok, azzal nem ismerkednék.
2017. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg azzal sem, aki szórakozóhelyen dolgozik :D
2017. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1# Tudom tartani a mértéket, ha akarom. Ez nem a nyomorékságom kérdése te majom. Azon az estén szó se volt arról, hogy valamiért tartanom kéne a mértéket, arról meg főleg, hogy lemegyünk egy szórakozóhelyre. De arról sem írtam, hogy fetrengtem volna, olyan részeg lettem volna.

Nem vagyok minden hétvégén beba.zva, talán évente egyszer.

Azért nem pofáztam élőben, mert tudom hogy fontos az első benyomás. Ha iszok baromságokat beszélek, ennyi. Nem kell túlgondolni, túldramatizálni a semmit.

2017. nov. 22. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!