Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy elfogadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy elfogadtam, hogy soha nem lesz barátnőm, és a sportban megtaláltam mindent amire szükségem van?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok . Utoljára 3 éve volt barátnőm , de szakított velem , már akkor is pancser voltam . Összesen 3db barátom van , nincsenek lány barátaim , nem beszélek senkivel facebookon . A családom folyamatosan kritizál , veszekednek velem , hogy semmire való vagyok , nem fogok elérni semmit az életben , mert nincsenek barátaim , ismertségem ( már nem tudom ezt felvenni tőlük , mert kb 14 éves korom óta ezt hallgatom ) .


Edzőterembe járok 5. éve , komolyan veszem a sportot , odafigyelek az étkezésemre, az összes pénzem szinte erre megy el , egész napomat ez teszi ki , jövőre tervezem a versenyzést ( igen szteroidot is használok ,de ésszerűen , minimális dózist fontos az egészségem is ) .


Hiába van jó fizikumom, igényesen öltözködöm , jó parfümöket használok , nincs jó dumám , nem tudok beszélgetni , nincsenek ismerőseim . 1-2x ittas állapotban tudtam beszélgetni lányokkal , de már akkor is láttam ,hogy untatom őket . Összegezve , szerencsétlen vagyok ismerkedés terén 0 db lány ismerősöm van , nem merek beszélni velük.


Az edzőteremben egy 14 éves lány érdeklődött felőlem , legalább is az edzője ezt mondta nekem ( likeolgatja a képeim facebookon ) , de félek tőle és nem merem megszólítani , sőt még a szemébe se merek nézni .


Feladtam ezt az egészet , soha nem lesz barátnőm , viszont a sport megad mindent amire szükségem van . Már csak a versenyzés hiányzik ,hogy karriert tudjak befutni.


Valami ötlet ,esetleg ? Pszichológus ?



2017. jún. 27. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Küld képet és segítek miben változtass esetleg:)
2017. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hamar feladtad ezt a barátnős dolgot.

Ha élőben nem megy, esetleg próbálj meg neten beszélgetni másokkal, hátha adna egy kis löketet az ismerkedéshez. Írtad, hogy facebookon nem beszélgetsz senkivel, itt el lehet kezdeni, lehet megfelelő segítséget / támogatást is kapsz. :)

2017. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# Bocsi , de nem küldök képet .


2# Neten is ki van zárva , nekem nem megy hogy ráírjak egy ismeretlenre ,hogy mi újság meg ilyenekkel....

2017. jún. 27. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!