Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak ha egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha egy 25 éves fiú nem volt még nővel?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Általában félénk nők társaságában, visszahúzódó és könnyen zavarba jön. De hallottam olyanról, aki ennek az ellentéte, és totál nem hitte el az első barátnője neki először, hogy még nem volt kapcsolata szintén 25 évesen.
2017. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Valami nem stimmel fejbe. Sokminden lehet a háttérben.
2017. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért keresed a jeleket?
2017. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Most ezt tőlem kérdezed? Igaz, én még csak 24 éves vagyok.

Szerintem nincs semmilyen jele. Én magabiztos vagyok és van önbizalmam, szóval szerintem nem feltételezi rólam senki, hogy szűz vagyok.

2017. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nincsenek egyértelmű jelei,nem is értem ezeket a kérdéseket,hiszen mindegyikük más.
2017. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Tőle kell megkérdezni, nyuszi.
2017. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elég boldogtalan, frusztrált emiatt, de ez nem mindenkin látszik meg, van aki nagyon jól tudja titkolni. Nyilván vannak elég könnyen felismerhető esetek pl. aki meg se mer szólítani egy lányt, vagy ha beszélget is, nem nagyon tudja tartani a szemkontaktust, félénk, visszahúzódó stb., de vannak akiknek sikerül kínkeservesen önbizalmat szerezniük nő nélkül is és rajtuk nem látszik meg egyáltalán, hogy még nem jött össze nekik semmi.
2017. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!