Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet észrevenni, kiszűrn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet észrevenni, kiszűrni ha egy férfi hajlamos az agresszióra, fizikailag is akár? Milyen jelei vannak? N

Figyelt kérdés
Gondolom alaposan elrejti, megjátssza, hogy nem ilyen vagy próbálja elfojtani amíg tudja...
2017. aug. 2. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy baromi jó kérdés, nekem szerintem soha nem lesz kapcsolatom, mert amilyen szerencsés vagyok, kifogok egy olyat, mint apám, és halálra ver.
2017. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Sokat kell vele beszélgetni nagyon mély témákról, főleg a gyerekkoráról, múltjáról. A rejtett agressziók nagy része mindig a múltban ért sérelmekből erednek.
2017. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elveszed az ebédjét/sörét. De én igazából ezt nem próbálnám ki :S
2017. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha levegőt vesz, az azért egy elég biztos jel.
2017. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegyik férfi egy állat amelyik lélegzik. :D Remélem. xD
2017. aug. 2. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Én is hajlamos vagyok az agresszióra, de nőt sosem bántanék.

Nálam ez a vezetésben mutatkozik meg, meg bizonyos típusú emberek előhozzák belőlem a félhülyét. Az agresszívek, elnyomók, önteltek, lekezelőek.


Ellenben jól ismerek néhány palit, akikről biztosan tudom, hogy agyabugyált már el pár nőt, az élettársukat is.

Ők ilyen abszolút ártalmatlan, jókisfiú kinézetű, udvarias, előzékeny emberek. Persze láttam más milyet is, de ezeket jegyeztem meg jobban.

Általában ahol gyerekkorban jelen volt rendszeresen a testi erőszak, és a gyerek természetesnek vette, sőt, még tetszett is neki, fix, hogy ilyenné vált.

Én is láttam sokszor gyerekkoromban, de nagyon elítéltem, mert szegény törékeny anyámat bántotta apám sokszor.

Talán ezért is vagyok allergiás az agresszív emberekre.

2017. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Ez hasznos volt!
2017. aug. 2. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is verte édesanyámat fater, meg engem is, ha éppen olyan kedve volt, közben haladt az idő, magasabb lettem nála +25kg-al is túlhaladtam, de csak nem akart megváltozni.

Újabb hóbortot vett fel, késsel való hadonászás és szurkálás, meg a szöveg elmerem ám vágni a torkotokat...


Ez ment egy hétig, nem aludtam, kivontam, kirúgtak munkahelyemről is, de csak nem hagyta abba. Elegem lett kivertem a kezéből a kést, kapott 2-öt a képébe, kitörtek a fogai, meg estében legurult a lépcsőn és 3 hónapig betegszabira került, 1 bordatörés 12 repedés.


Akkor most én is egy agresszív állat vagyok???

2017. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!