Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónap múlva lesz az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap múlva lesz az esküvőnk, elmondjam neki hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, és kb 1,5 éve volt egy félrelépésem. Ez az egyetlen egy botlásom volt a 2,5 év alatt. Nagyon félek elmondani, viszont nem is szeretném hazugsággal indítani a házasságunkat. Ti mit tennétek a helyemben?
2017. nov. 22. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
LOL
2017. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha nemakarsz esküvőt,mond el.
2017. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Inkább nem írom le, hogy mit gondolok rólad, mert az nyomdafestéket nem tűrne.


Ha volt gerinced megcsalni, akkor legyen gerinced bevallani neki az igazat is és vállalni a felelősséget a tetteidért.

2017. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Inkább ne mondd el. Akkor kellett volna, amikor megkérted a kezét vagy amikor igent mondtál (nem tudjuk lány vagy fiú vagy-e).


Most, mikor már minden le van szervezve, minek?

Vagy mégsem akarsz házasodni? Akkor mondd el. DUplán fognak kivágni. Egyrészt a megcsalásért, másrészt, hogy esküvő szervezése, rokonok meghívása után közlöd.


Bár szerintem kamu, mert ilyen ostoba senki nem lehet.

2017. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%

Felejtsd már el, mit rágódsz a múlton?

Ne mond, hogy rajta kívül másokkal nem feküdtél már le. Akkor az a plusz egy, nem oszt, nem szoroz.

2017. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

Hat en azt olvastam, hogy ha nem jelentett semmit az a kis boltlas, es nincs jelentosege, akkor nem erdemes elmondani a parunknak. Mert felesleges fajdalmat okozunk neki ezzel "oszinteseg" cimszo alatt.

Ilyen kerdesek alatt olyan sok alszent valasz van... Pedig az emberek nagy resze felrelep, megis bantjuk egymast miatta.

2017. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Ne!!! Ne most! Majd közvetlenül az esküvő előtt, amikor már minden vendég ott van! Bár ott lehetnék! :-)
2017. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt (a leendő feleségem), és lehet épp ezért fogott el egy sz*r érzés, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, hogy az oltárnál hazugsággal indí tsak. Amikor megcsaltam akkor is készültem neki elmondani, aztán valahogy már nem bántott a dolog, most viszont ismét bűntudatom van. Ha tudnám, hogy most is elmúlik, akkor nem mondanám el. Ez most tényleg nyomaszt.
2017. nov. 22. 22:21
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Hat en azt olvastam, hogy ha nem jelentett semmit az a kis boltlas, es nincs jelentosege, akkor nem erdemes elmondani a parunknak."


Utólag mindenki ezt mondja. Ha nem lett volna jelentősége, nem történt volna meg. :)

2017. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Köpj fel és állj alá. Szánalmas dolog, hogy akkor nem vállaltad fel ezt.
2017. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!