Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 8 hónap után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 8 hónap után még semmit nem vett nekem és sehová nem vitt el?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt...Egyszer vett nekem egy 4 db-os raffaellot,aztán kaptam egy kis dobozka bonbont.

Mindig sétálunk vagy felmegyünk hozzá és beszélgetünk,filmezünk.Vagy nálunk van és főzök neki valamit.Tőlem már kapott nem is egy ajándékot.Persze nem drágákat csak 1-2 ezer forintosokat.Egyszer voltunk gyorsétteremben.Mindenki a maga részét fizette.Meg egyszer fizettem neki egy fagyit.

Nem drága dolgokat szeretnék.Csak egy szál rózsát,egy kis csecsebecsét tőle.Vagy jól esne ha elvinne pizzázni vagy valami.Hogyan közöljem vele hogy ez zavar? Nem azdag,de nem is szegény!


25/N


2017. nov. 2. 22:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*gazdag
2017. nov. 2. 22:37
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
ciki,nemsokat jeletessz neki ezalapján,én nem erőltetném.
2017. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Fogadd el, hogy ő ilyen. Ha pedig nem tudod elfogadni, akkor keress mást... Ennyi.
2017. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Említsd meg neki, hogy néha jól esne, ha el mennétek meg inni valamit vagy moziba filmezés helyett.

Hátha elhív és érti a célzást.

Névnapod, szülinapod nem volt? Vagy ezekre kaptad a bonbont?

2017. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

olvass utána az 5 szeretetnyelvnek, ő otthon nem ezt a mintát látta, esetleg neki az ajándékozás nem fontos (vagy épp kellemetlen, igen ilyen is van)

de nem akar bántani ezzel, csak ő máshogy látja ezt


24F

2017. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
egy sóher,skót akinek te nemsokat érsz,csak a pénze számit.én lépnék.
2017. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ő egy "fillérszeretkező" ember. Elég fura és gáz ez.
2017. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
ide a villamost, h eszébe se jut a pasidnak...
2017. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyeseknek 500 forintból van 8 hónapja ingyenszex és anál :D
2017. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha te annak tartod, igen. Ellenkező esetben nem. Kit érdekel egy rakat ismeretlen véleménye?
2017. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!