Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkerdeztem tole, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerdeztem tole, hogy erez-e valamit irantam? Azt mondta igen es, hogy meg maganak sem fogja bevallani azt amit erez. Szerintetek ez haritas?

Figyelt kérdés
marmint, hogy valojaban nem erez semmit csak igy akart szabadulni a helyzettol..?
2017. nov. 23. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Lekoptato duma
2017. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos, nem kellesz neki.
2017. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Azt mondta igen es, hogy meg maganak sem fogja bevallani azt amit erez"


-Most akkor mégis bevallotta, nem csak magának, hanem neked is. Bevallom és közlöm, hogy nem fogom bevallani magamnak sem.


Ez egy fogyatékos.

Nem unod még az ilyen játszmákat, vagy jó szenvedni a hü_lyékkel, mondd? Mert az tuti, hogy nem intelligens az illető...

2017. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor jól érzékeltem, hogy ezzel a kijelentéssel valami nem stimmel..
2017. nov. 23. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy pedig fél a csalodàstol esetleg nem hisz abban hogy működhet de sztem beszéljétek meg ha elzàrkozik és hàrit akkor ne erölködj mert nincs értelme.Ha szeret akkor bevallja hogy ezért meg azért nem megy könnyen de nem adja fel .
2017. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szóval akkor jól érzékeltem, hogy ezzel a kijelentéssel valami nem stimmel..

"


Istenem, te sem vagy túl magas szinten.Azt "érezd" inkább, hogy csak játszmázik, játszik veled.


A jobbak ebből tini kor uán azért kinőnek.

2017. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom csaódott benned vagy van másik személy a háttérben esetleg?


te lány vagy?


Ő fiú?


Milyen messze laktok egymástól?

2017. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan van másik személy a háttérben, azért játssza az agyát az úriember. Azon sem lepődnék meg, a kérdező konkrétan a szeretője enne már jelenleg is.
2017. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!