Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kívülállóként látjátok-e, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülállóként látjátok-e, ha két ember (férfi-nő) szerelmes egymásba, (munkahelyen), úgy, hogy önmaguknak sem merik bevallani?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt megàllapitani. Persze bele lehet "nézni" tobbet bàrmikor, de olyan sokfélék vagyunk, hogy nehéz pontosan beloni. De miért is fontos ez?
2017. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A legrosszabb ***** válasza:
Nem nagyon. Elég jól titokban szokták tartani az ilyen eseteket.
2017. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szerelmesek-e nyilván nem, de azt, hogy kiemelt figyelmet szentelnek egymásnak lehetséges.
2017. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Számomra van jelentősége, ilyen szituációban vagyok, az elejtett megjegyzésekből nem tudom mit vonjak le. Ezért érdekel egy szélesebb közösség véleménye
2017. jan. 1. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát aki nagyon jó és kifinomult megfigyelő képességgel rendelkezik az elvileg láthatja, hogy valami szimpátia szerű van köztetek(?), illetve olyan is aki naponta nagyon sokat lát titeket, az pl. abból is, hogy sok időt töltöttök együtt, a mozdulataitokból, az egymáshoz intézett beszélgetéseitekből leszűrheti, hogy szimpatikusak vagytok egymásnak(még annak ellenre is, hogy nem túl látványosak ezek a jelek). az erősebb vonzalmat és a szerelmet szerintem nem láthatják olyan könnyen meg, ahhoz többféle jelzés kell pl. mosoly, érintés, és olyan szituációk amelyek a szerelmesek viselkedését jellemzik pl. kézfogás, simogatás csók stb.. :D Bár olyan is lehet,hogy ezeket nagyon jól titkolja mindkét fél és a környezetükben lévők mit sem sejtenek a románcról.. Amúgy mindenkinek magánügye egyébként, hogy ki mit érez és kivel van. Vannak emberek akik pletykálnak fűt-fát, és olyanok is akiket ez hidegen hagy, nem sértik meg a mások magánéletét és ők cselekednek helyesen.
2017. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyemen is ez van, ugyanebben a szituációban vagyok, mindenki látja, mindenki mondja, de mindketten tagadjuk, illetve én az ő részéről így nem tudom, hogy szeret-e.
2017. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nincs románc, elég zárt közösség a mienk, viszonylag kis helyen, és elég nyílt is a társaság egy része. Azt nem tudom, mi az, amit ők látnak, amiből ezt a következtetést vonták le.

Sok időt töltünk együtt, van mosoly is, szemkontaktus de ennyi. Az én érzéseim egyértelműek, a másik félben nem vagyok biztos.

2017. jan. 1. 18:17
 8/10 A kérdező kommentje:
A 6-os elég jól megfogalmazta, amit én nem tudtam
2017. jan. 1. 18:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Sokat beszélgettek együtt? Mert mi egykorúak vagyunk, és sokat beszélünk, nem tudom, hogy miből gondolják.
2017. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyjából egykorúak, és igen sokat dumálunk
2017. jan. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!