Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet erre feltekenynek lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet erre feltekenynek lenni vagy hulyesseg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Lehet hulye a kerdes de a velemenyetekre lennek kivancsi.Lehet vagy jogosan merul fel rossz erzes ha a parunk masszorhoz megy?

A baratom nem reg elment nasszorhoz regebben volt sportmasszornel.azt tudom h no akihez ment,teljes masszazs.en csak arra gondolok h nyilvan erez ilyen bizsergetos stb erzest de hiaba hivatalos a dolog megis lehet hulyen hangzik,de rossz erzest valt ki belolem h a baratom valami idegen no simigatta nyomkodta maszirozta -meg ha ugymond gyogyito jelleggel.es nemtomh ez pasinak ilyenkor lehet e izgato bar elv nem ilyen csinibaba ez a no,de h kivalthat e vmit(enis szoktam maszirozni de ugy sose allt fel neki).nyilvan megertem ha pasihoz ment vna bzis dr forditva o orulbe ha egy idegen pasi nyomkodna vegig a testem?szerintetek tul gondolom es ettol nem kene rosszul ereznem magam?:/


2017. nov. 24. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Már itt is elkezdődtek a maszírozós kérdések.
2017. nov. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha massziroznak, csak nagyon nagyon ritkán. Én pedig elvégeztem egy kellemesen hosszú masszázs tanfolyamot, így az aktuálos barátnőim ilyen igényeit is maximálisan ki tudom elégíteni, tehát ilyen probléma szerencsére soha nem fog kialakulni a kapcsolataimban.


Btw én sem szeretném ha más nyomogatná a páromat, ahogy engem se nyomogasson más.

2017. nov. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem járok masszőrhöz edig szingli vagyok 24f
2017. nov. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aranyom. Akkor masszírozd meg. Ja, hogy nincs kedved ? Akkor mit rísz ? Ha jó lenne, mert fáj, feszült, begörcsölt, zsibbad vagy csak jól esik, akkor vagy te megcsinálod vagy a masszőr...ilyen egyszerűen működik ez ^^

31/f

2017. nov. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!