Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom féltékenynek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy 27 éves fiúval, a volt barátnője 28 éves sztriptíz táncos csaj, 3-4 hónapig jártak, a csaj miatt mert munka után mindig megváltozott, Már viszonylag hónapok óta vége van, de szexre össze járnak.

Ma felhívtam a srácot, de közölte xy-nál van, szerintetek van okom féltékenynek lenni??

Igazság az hogy baromi rosszul esik...

23L


2015. aug. 11. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, zseniális emberismerő vagy. Ja mégse. Komolyan vele akarsz összejönni?
2015. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még ő is csak ismerkedik veled.
2015. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem voltál féltékeny...

Abban biztos lehetsz, hogy nem Monopolyzni ment át hozzá. Na, nem azt mondom, hogy rossz társasjáték (mert jó), de érted, hogy mire gondolok. ;)


"Már viszonylag hónapok óta vége van, de szexre össze járnak." Most akkor mi van? Lehet, hogy én nem értem a kérdést, de az is lehet, hogy neked esett le eléggé későn a tantusz.

2015. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Többet tud mint te,ez van.
2015. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam volna hogy ismerkedik velem, eléggé rendesen, és közbe még is átmegy az exéhez ráadásul ezt még titkolni sem titkolja.
2015. aug. 11. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele nem éri meg mert ott is sírni fogsz ahol senki se látja
2015. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ti nők vagy mik vagytok ti egyre hülyébbek vagytok...

átmegy szexelni máshoz és te vele akarsz összejönni?

Itt veled van a gond leány mert a pasi csak dugni járna hozzád is meg az exéhez is..

2015. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEKED mi okod a féltékenységre?

A nőjének több oka volna rá.

Szerintem ne erőltesd ezt a dolgot, vagy hát gyere velem összejárni egy kis szexre, és figyeld csak, hogy reagál majd a lovag?

2015. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!