Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a gold digger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a gold digger nők a téma, mikor férfiből is bőven van ilyen?

Figyelt kérdés

Ott van például az exem. 2 hetet randiztunk mindössze, de neki mindig a drága ruhák, drága kocsik, luxus élet volt a mindene. Persze közben félig a szülei tartották el (oké, egyetemist volt).

Ott lett vége, amikor nekem kellett volna támogatnom a benzin pénzben, amiért egyszer hazavitt, illetve amikor mondta, neki olyan nő az ideálja, mint az egyik volt osztálytársa, aki 20 milliós kocsit kapott érettségire, mert ott a szülőknek nagyon komoly vállalkozása van. Ilyen nőt elvenne, akinek vagyona van, de másmilyet soha. Csak hogy az ilyen nők nem jönnének hozzá, de majd ha meglesz a BMV meg az Armani öltöny, majd akkor meg lesz a gazdag nő is, aztán nem kell dolgozni...


Szóval, férfiban is van ilyen. Akkor miért mindig a nők?


2017. nov. 24. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Na és úgy mégis, szerinted milyen arányban vannak ilyen pasik a nőkhöz képest?
2017. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem látom azt, hogy éveken keresztül veled lett volna az illető és x milliódba került volna ezalatt.

Mivel nem sok nő jön össze olyan férfival, akinek a sajátjánál rosszabb anyagi lehetőségei vannak (mert "akkor már inkább válogat tovább"), ezért ez minimum nem jellemző.

2017. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is múltkor hallottam a vonaton, hogy egy 20 év körüli srác nagyban dicsekedett, hogy csak azért van egy negyves nővel, mert gazdag és viszi jobbra-balra. Nem tudom eldönteni, hogy ebben a “kapcsolatban” a srác vagy a nő a szánalmasabb, de legjnkább mindkettő.
2017. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
Nem mindig a nők, lám te is írsz róla. A nők kb harmada pénzre izgul, szerintem a fickóknál kisebb az arány.
2017. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Mert minden ilyen férfira jut 10 ilyen nő. Azért.
2017. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

Nem állok senki pártjára, csak leírom a gondolataimat. Nem kedvelem sem nőben, sem férfiban az ilyen viselkedést.



Nem hasonlítható össze a kettő teljes mértékben. Egy nő gold diggersége számomra nem ugyan az mint amikor egy férfi összejön egy tőle jóval gazdagabb nővel. A nők ilyenkor a testüket (többnyire nem az agyukat, hanem a puncijukat, szájukat, mellüket) viszik vásárra azért, hogy pénzhez, jó anyagi körülményekhez jussanak. Odatartja mindenét úgy ahogy a pénzforrás elvárja, ezt használják ki.


Egy férfi ilyen jellegű kapcsolata nem ennyire megalázó, lealacsonyodott dolog. Egy férfi, ha gazdag nővel van és a pénzére hajt akkor ott nem a farka és a nyelve az amivel a gazdag nőt ráveszi arra, hogy pént "adjon" neki. Egy gazdag férfinak vagy úgy általában sok férfinak elég az, ha jól néz ki a nő, jól mutat az ágyban. De egy nőnek többnyire nem elég az a szexhez, hogy sármos és izmos a fickó. Ettől több elvárása van egy nőnek a jó szexhez, főleg ha sok pénze van és 1000 kapu nyitott előtte, hogy mindenben megfelelő férfit találhasson magának. A féri nem "prostiként, rib.ancként" van jelen.


Tehát egy ilyen kapcsolatban a férfi teste nem annyira kiszolgáltatott dolog mint amikor egy nő teszi szét a lábait a pénzért.


Ezért más a megítélése a hasonló szituációknak. Egy nő akiben már 50-en jártak, 50-en megkaptak, 50-nek sikerült ágyba vinni az nem ugyanaz mint amikor egy férfinak sikerül 50 nőt elcsábítani, megszerezni, ledönteni a lábáról.

2017. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na igen, én is szeretem, mikor véletlenül x hónap ismerettség után megemlítem, hogy van egy évi 30-40 milliót forgató családi vállalkozásunk, és egyböl megnő az érdeklődés.. :) Aztán meg a szomorú kis arcuk, mikor közlöm, hogy van párom aki nem a pénzért van velem...
2017. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Az akit leírtál az nem golddigger, mert nem azt várta hogy belőled éljen, és ha elfurikáztatod magad valahova, fizetned kell a benzint az sem az, max spúrság, de jól teszi, mert ti nők nagyon elkanászodtatok, és azt hiszitek hogy az ingyen fuvar, meghívogatás nektek JÁR, pedig max a szájatok járhat, hogy megköszönjétek. Az hogy drága autókra, ruhákra izgul, az sima sznobizmus.


Nekem most volt egész hasonló, csak fordítva, egy lánnyal. Azzal csesztetett, hogy milyen alap autóm van, és kopott motorom, nem öltözködöm full márkába, nem értette hogy nekem nem téma a látszat, hanem a megbízhatóság, ár/érték arány, a fölösleges pénzt inkább abankszámlámon hagyom, gyűjtöm. De azért vitette magát, hívatta meg magát, kölcsönt is kért, amit most nem akar visszaadni, így hogy a rongyrázós exéhez visszament(aki LÁTSZÓLAG gazdag...), mert nincs pénze :DD

De vissza fogja adni, mert ha nem akkor sok csúnyaság derül ki róla :)

2017. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látom nem teszik a golddigger nőknek, rátapintottam :) na jöhet a 0-zás, hátha attól jobb a lelkiismeretetek ;)
2017. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy oldalnyi válasz van csak, de szinte mind 0-ra pontozva. Ellen vélemények viszont nincsen.

Ennyi gold digger van itt?

2017. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!