Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig én írok rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig én írok rá?

Figyelt kérdés
Két hete msn-ezek egy sráccal, mindig nagyon jókat beszélgetünk, ezt ő is mindig mondja, mégsem írt rám soha magától, csak egyszer, mindig én írok rá. Miért van ez? Talán igazából utál engem?
2010. jún. 1. 14:34
 1/4 anonim válasza:

Már meg szokta h te írsz rá,és várja talán!!



MeanBearPig

2010. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy kicsit,amikor belépsz,vagy kérdezd meg tőle :D
2010. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindig jókat beszélgettek, akkor eleve nem utálhat, csak elvárja, hogy mindig Te írj rá. A jó eszmecseréért cserébe rá kell írnod. :D
2010. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is van egy hasonló eset. Van egy csaj és mindig ő ír rám, én nem igazán. Egyszerűen azért van mert én rohadtul nem nézem a partner listát. Belépek azt helló. Van jobb dolgom is mint nézegetni ki van fent...le is van tiltva hogy bejelentkezésnél feljöjjenek azok az idegesítő kis ablakok jobb oldalt, tehát azt se látom amikor feljön. Szóval szerintem nem azért van mert unná a beszélgetéseket.
2010. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!