Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ürügyet, indokot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürügyet, indokot keressek arra, hogy átmenjek hozzájuk? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2-3 hete, minden héten elhívja magához kockulásra bátyám 2 haverját. tesóm szobájába vannak egész este, kb. 7-8 körül szoktak jönni, aztán hajnalig szórakoznak. Az egyik srác nagyon bejön, jófej is. De amikor valamit kiterveltem, hogy bemegyek hozzájuk egy kicsit (kaját viszek), anyám egyből mondta hogy menjek a dolgomra, majd ő beviszi.

Így mégis milyen indokot keressek, amivel kicsit ott lehetnék beszélgetni, vagy játszani velük?


16 éves vagyok, bátyám 21, haverja aki tetszik szintén 21.

tesómmal nem szeretnék erről beszélni, ilyen dolgokról nem szoktunk beszélni.


normális válaszokat köszönöm :)


2010. jún. 1. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem járnék haverom hugával,mert Ő olyan,mint,ha a hugom lenne,meg elég fiatal vagy hozzá. És nem akarnék választani a barátom és a csaj közt,már voltam ilyen szituban.
2010. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb mégis csak a tesódon keresztül lenne... Vagy: Ezek szerint tudod mikor szokott megérkezni - várd meg a ház előtt és úgy próbálkozzál. Sok sikert:)
2010. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

1: mé kell megosztani anyáddal,hogy hol kovájogsz a lakásban?

2: kénytelen leszel beszélni a bátyáddal mert a srác a haverja.

3: kockulj velük.Úgy 1szerübb,mint a szobádban gubbasztani,és meg ismizésére terveket szőni.

2010. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1: mé kell megosztani anyáddal,hogy hol kovájogsz a lakásban?

2: kénytelen leszel beszélni a bátyáddal mert a srác a haverja.

3: kockulj velük.Úgy 1szerübb,mint a szobádban gubbasztani,és meg ismizésére terveket szőni.


1: nem megosztom, ha meglátja hogy nem vagyok a szobámba, keres és visszaküld tesóméktól, mert hagyjam őket stb.

2: hülyének nézne tesóm

3: kockulnék velük, viszont az a baj, hogy hiába van tesómnál is mge nálam is sz.gép, ők xboxon játszanak, ahol egyszerre ketten tudnak csak, egyik mindig netezik, de nemnagyon figyel, inkább nézi hogy játszanak.

2010. jún. 1. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyud azért nem engedi mert félt, hogy levarr valamelyik.

Sztem keress korodban magadhoz illőt.

2010. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát de hárman vannak, bátyám meg vigyáz rám ilyen szempontból :)
2010. jún. 1. 15:55
 7/9 A kérdező kommentje:

mármint bátyámmal együtt vannak hárman...

egyiknek barátnője van már rég óta, nem csinálha semmi hülyeséget

2010. jún. 1. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Valahogy értesd meg (te és a bratyid) anyáddal,hogy nem zavarod őket,akkor nem küld vissza remélhetőleg.Esetleg kerithetsz valami elósztót a 'gémpad'hoz és nyohatjátok 4esben.És akkor nyafoghatsz,hogy folyton utcsóvagy és a srácot megkéred,hogy segicsen vagy mitomén,szal ilyen nőipraktikák.
2010. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát elosztót nem tudok szerezni, az xbox-hoz csak 2 joystickünk van, vezeték nélküli mindkettő, és tesóm nem tervezi hogy vesz még kettőt, nekem pedig nincs pénzem rá :S

am fifáznak :) szóval tényleg én kapnék ki :D neki meg elég jól megy (:

2010. jún. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!