Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen némelyik pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen némelyik pasi?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap rámír, de konkrétan nekem kell beszéltetni, magától alig ír valamit, viszonylag röviden válaszolgat. De ha “beszéltetem”, akkor ír normálisan, belendül a beszélgetés. Az ilyen szimplán csendes, vagy csak azért ír, hogy legyen, aki szórakoztatja?

2017. nov. 27. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hozzászokva, hogy bárki érdeklődjön iránta.
2017. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Saját példa.


Úgy érzem feltartom a csajt. úgy érzem néha csak unalmas baromságokat tudok neki írni.


Ezért néha már rá sem írok.


Tanulság a telefonhívás az igazi, de nem fog hívni ha olyan típús ha úgy érzi igazából nincs esélye vagy sokadik versenyző.


Néha kell egy is biztatás is.


Élőben megtelefonon meg lehet jól el tudnátok beszélgetni mert sokkal őszintébb érzékibb kommunikáció látod hallod a másik reakcióit hangsúlyát.


Minnél tö bet beszéljetek mond meg neki mikor hívhat hogy ne rosszkor zavarjon mert ha véletelenül nem tudod felvenni vagy épp nem akarod akkor azt megint úgy fogja értékelni hogy elutasítod..


Cseteléskor nagyon oda kell figyelni mert ha véletlenül nem kap választ olyankor egy világ dőlhet benne össze ha olyan típús és ha nem meri megmondani neked hogy ez rosszul esik neki akkor már taktikusabban fog írni neked és/vagy ritkábban..

2017. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ne lenne sikere a nőknél, milliomos srác, sportoló...viszont ehhez képest egy nagyon visszafogott, rendes, segítőkész srácnak ismertem meg(sokszor hajnalig chatelünk és segít megcsinálni a házimat, az anyanyelvét tanulom ugyanis:). Csak pont amiatt nehéz ezt elhinnem, mert gazdag, ilyenkor azt hiszem, azért nem ír sokat, mert nem vagyok elég jó és van más...mondjuk ő is gondolhatná ezt, mert én meg csinos vagyok és szintén kapós, mégis visszafogott.
2017. nov. 27. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán nem túl fejlett ilyen téren a kommunikációs készsége,talán telefonon vagy élőben jobban menne a dolog.A pénz meg a sárm meg egy dolog,ha mögötte nincs meg az a képesség,hogy egy nővel normális kommunikációt folytasson,az hátrány.Mindenképp biztasd,lehet,csak erre van szüksége.
2017. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nőkkel vagyok így.


Ahányszor levonom a következtetést, hogy kész, nem érdeklem, nem vonzódik hozzám, hagyom a fenébe, akkor elkezd keresni, ha meg beszélek hozzá, akkor 1 szavas, vagy olyan válaszok, amik ölik a beszélgetést, és képtelenség folytatni.

2017. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyre kevésbé tudnak az emberek kommunikálni, ez egy általános probléma.
2017. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6: igen, túl sok a befogadó típusú elfoglaltság. Családok éveken át mást sem csinálnak, mint nézik a tv-t. Ha valaki megszólal lepisszegik, és felhangosítják a dobozt.



Ezzel együtt rengetegen csak várják, hogy a másik szórakoztassa őket. Se reakció, sem téma felvetése, csak mint a TV-nél, nézi a műsort, és ha nem szórakoztató, akkor itt nem elkapcsol, hanem keres másik embert, és kezdődik minden elölről.

2017. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!