Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nagyképű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagyképű és magabiztos némelyik pasi?

Figyelt kérdés

Neveltetés kérdése? Vagy a vérükben van? :D


Azt vettem észre,hogy a barátom sokkal magabiztosabb, mint én.

Pedig nem bántásképpen mondom, de én nőben jobbnak számítok, mint ő pasiban (mások véleménye szerint is). (Magyarul nagy hasa van, semmi sport, öltözködésében sincs semmi különös, átlagosan néz ki. Nem magamat dicsérve, de én sportolok, meg nagyon odafigyelek magamra, mindig valami csinos, nőies viselet, igényes megjelenés stb.)


Mégis alábecsül engem.


Hogy lehet némelyik pasinak ekkora önbizalma? :D


2015. aug. 2. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem furcsa, hogy többek között pont emiatt is vonzónak találod? Szépnek tartod magad, ő pedig ezt megkérdőjelezi, elbizonytalanít téged, te meg értetlenül állsz a dolog előtt, hogy szarba sem nézi a hibátlan külsődet.
2015. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
"Mégis alábecsül engem." - Na, ezt ne hagyd. Egyesek abból töltekeznek, hogy másokat lehúznak, tessék észrevenni.
2015. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Mivel a nők a magabiztos pasikra buknak, ezért nyilván sok úgy mutatja hogy húú akkor ő most nagyon biztos a dolgában, még ha igazából nem is annyira.
2015. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Mióta magabiztosság az, ha alábecsülöd a párod? Ez tahóság meg arcoskodás, nem magabiztosság.
2015. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem arra értettem konkrétan a magabiztosságot.

Hanem külsőségekre... Vannak azért nála 1000-szer jobb pasik is, de mégis úgy tünteti fel magát, mintha ő lenne az isten.

2015. aug. 2. 11:09
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

"Hanem külsőségekre... Vannak azért nála 1000-szer jobb pasik is, de mégis úgy tünteti fel magát, mintha ő lenne az isten."

Erről beszélek. A nők sokan nem ismernék el, pedig úgy működnek/tök hogy ha a pasi úgy tesz mintha legalább egy Dicaprio lenne akkor a tudatalatti kapcsol hogy "hmm, talán mégse olyan rossz pasi, sőőt". A nőknek magabiztosság kell, vonzó a számukra, ezért a pasik (már amelyiknek nincs) kialakítják.

2015. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
* ezért a pasik (már amelyiknek nincs túl sok alapból) kialakítják.
2015. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Azt is írtad, kérdező, hogy téged alábecsül. Simán lehet, hogy ebből a viselkedésből töltekezik, soha ne hagyd, hogy alábecsüljenek, ebből csak te jössz ki rosszul.
2015. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Én azt látom, hogy kérdező saját magát kívánja Miss Tökéletesnek kikiáltani, de a világ ezt nem veszi tudomásul. Így nem marad más, mint neki kell elfogadni, hogy messze van a tökéletestől.

A barátodnak meg üzenem, továbbra is legyen magabiztos, határozott.

Hogy van nála 1000x jobb is? Elárulom, nálad is!

2015. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
2015. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!