Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan veszik egyesek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszik egyesek, hogy a lányoknál/nőknél a pénz az egyik legfontosabb tényező?

Figyelt kérdés
Persze lehet, hogy van akinél igen, de én úgy vettem észre, hogy általánosságban nem ez a helyzet. Számít bizonyos mértékben a külső (de ez nálunk is számít), nagyon számít a magabiztosság, önbizalom, de a pénz szerintem nem annyira. Egy csóró, de önbizalommal teli és jó külsejű férfinak simán lehet barátnője, viszont aki ronda vagy félénk, annak sokkal nehezebb dolga van.
2017. nov. 27. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nekem egészen addig nem számított, amíg rá nem jöttem, hogy azért mégiscsak jobb egy gazdag pasi, aki előszeretettel költ is rám, mint egy csóró, aki még egy étterembe se tud elvinni.
2017. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy honnan veszik? Nyilván ezt tapasztalják, és nem a kisujjukból szopják ki.
2017. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahány ember annyi szituáció, ráadásul az emberek változnak is, arról meg ne is beszéljünk hogy a pénz mint eszköz szintén lehet a szeret kimutatásának eszköze, nem a prostitúcióra gondolok az már inkább az űzérkedés kategóriája.
2017. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Majd rájössz.

Családalapítás munkanélküliként, illetve minimálbérből nem megy :)

2017. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Az, hogy csórónak lehet barátnője, a legnagyobb bullshit. Egy ronda férfi is egyből szexistenné válik sok pénzzel.
2017. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem tudom, talán a berögzült sztereotípiák, meg mindenhol ezt hallja az ember, így könnyen el is hiszi.

Ugyan ez, aki a külsőjére fogja a sikertelenségét.

Én is úgy vagyok vele, hogy a legtöbbet a magabiztos, férfias személyiség számít. És ezt ugyanolyan nehéz elérni, mint a másik kettőt, sok gyakorlás, és tűrőképesség kell hozzá, hogy bírja a kudarcokat.

2017. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pénz nélkül elég nehéz megélni.
2017. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy ezt látják.
2017. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!