Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Linkelnétek ide képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Linkelnétek ide képet arról a hírességről, aki a legjobban tetszik nektek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 27. 21:49
 61/91 anonim ***** válasza:
96%

# 59


Azért az vicces, hogy azzal próbálsz beoltani valakit, hogy biztos romák a rokonai, közben meg azért harcolsz, hogy kongói faszt szophass. :D

2017. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
68%

Akkor már én is linkelek.

Tessék, egy szexi, kék hajú lány: [link]

2017. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
60%
Én ugyan nem akarok "kongói faszt szo.pni", mert számomra nem vonzóak a fekete férfiak, de ha azok lennének, megtehetném, mert a XXI. században élünk, ahol az lehet a párod, akit akarsz, azzal kefélsz, akivel akarsz, és egy elmeroggyantnak sincs joga lenézni bárkit is a bőrszíne miatt. A fehér keresztények végigpusztították már a világot, tobzódunk a "mi fajtánk" által elkövetett emberiség elleni bűntettekben, és egy olyan népcsoportot szóltok most itt meg, akiket évszázadokon át elnyomtunk, és még ma is sokszor hátrányosan megkülönböztetünk (illetve én speciel nem, csak a ti féle agymosott, migránsozó idióták). A véletlen műve, hogy ide, fehérnek születtél, ugyanúgy ülhetnél most a putriban Ózdon, vagy nyolcadmagaddal a nővéred által nevelve Harlemben. Te ostoba. :)
2017. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
73%

Mi bajuk van a pasiknak? Itt láttam mindenféle pasiképet!

Vékonyat vastagat, hosszúkás arcút, kerek fejűt, csupaszt és szakállast, fiatalt és idősebbet. Akkor mi nem tetszik??? Pff. Valakiknek üldözési mániájuk van!


Ebből a fickók leszűrhetik, h minden nőnek más az ideálja, mindeféle fickó tetszik vkinek. Mi a probléma?


Na, Souf fiúkát ne hagyjuk ki!:P


https://www.youtube.com/watch?v=e5itF2wll5k


https://www.youtube.com/watch?v=kPLmhYlLkfk


meg az indián fiúkákat!;)


[link]


[link]


[link]


muhaha

2017. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
68%

De gazak vagytok. :D

Lepontoztok mert NEKEM tetszo pasikat linkeltem, ugyanis a kerdezo azt kerte , linkelkunk NEKUNK tetszo fotokat. Mindenezt azert, mert nektek nem tetszenek. :D Hat egy nagy szanalom rakas vagytok, eskuszom. Kossetek ossze a szuz farkatokat egy masik szuzzel amiert ekkora szerencse csomagok vagytok .. bocs , hogy az utca emberen kivul mas is tetszik. :D

2017. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
56%
2017. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
83%
2017. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
92%

# 64


Ne haragudj, tudom, hogy provokálásnak szántad, de az első klippen konkrétan könnyesre röhögtem a szemem.

De majd ha nagyon mérges leszek valamiért legközelebb, megígérem, hogy neked tulajdonítom.

2017. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Ez is jól néz ki, de már elhülyülte, elfüvezte az agyát:S

2017. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:

Mi bajod? Nem tetszik az arab fiúka a klipben?:)


[link]

2017. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!