Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egymásra találhatunk újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásra találhatunk újra évek múlva például ha fontosak vagyunk egymásnak csak a jelenlegi élethelyzetünkben nem lenne számunkra alkalmas egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudom ezt most nehéz megérteni. De veletek már volt ilyen? Volt egy párotok akivel nem volt igazából gond a kapcsolatotokkal és köztetek, csak egyszerűen nem voltatok abban az időben alkalmasak (egyiktőtök sem) a kapcsolatra, de ahogy megismertétek egymást úgy fontosak lettetek egymásnak.


Ilyenkor jobb bele kezdeni a kapcsolatba akkor is ha nem a legalkalmasabb, ezzel kockáztatni, hogy nem lesz jó vége mivel tudjátok, hogy nem alkalmas az időzítés?

Vagy pedig a sorsra bíznátok és ha (újra) együtt kell lennetek akkor úgy is együtt lesztek?

Ti hogyan gondolkoznátok ebben a helyzetben? 19L



2017. nov. 28. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán mind a két út járható, ha egymásnak vagytok teremtve találkozni fogtok újra. Szerintem.


De ha tutira akartok menni akkor most inkább.

2017. nov. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt maximum akkor tudnám megérteni, ha mondjuk az egyik fél külföldön kényszerül élni míg mondjuk a másik itthon, vagy, ha családos emberek szeretnek egymásban és nem tudják/akarják felbolygatni az egész világot így inkább az időre bízzák...


Egyéb helyzetben nem tudom elképzelni mi akadálya lehet 19 évesen belekezdeni egy kapcsolatba egy olyan emberrel, akivel kölcsönösek az érzéseitek...

2017. nov. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, előtted az élet, próbáld meg
2017. nov. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amiről most azt gondolod, hogy később is meglesz érzés, az változhat. El tud illanni, jön helyére más.

Viszont sok film szól arról, sőt nekem is volt 50 körüli smerősöm, sok ilyet hallok, hogy osztálytalin találkozott a régi szerelmével, és akkor jöttek össze, s addig nem teljesült be a szerelem.

Nekem volt ilyen helyzetem, és akkor két évig azt hittem, hogy én azt az embert örökre fogom ilyen érzelmekkel szeretni, de nem. Elmúlt, már nincs meg az, ha most meglátnám, már nem lenne olyan.

2017. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!