Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem tönkre akarja tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem tönkre akarja tenni a jelenlegi párkapcsolatomat hogyan akadályozzam meg?

Figyelt kérdés
Folyton zaklat ürügyekkel telefonon, meg jelenik ürügyekkel a lakásom elött, és folyamatosan gúnyolja a külsejét a páromnak és kötekszik és el akarja rontani hogyan rázzam le vég érvényessen mit tegyek ilyenkor amikor ilyeneket csinál?

2017. febr. 24. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg őszintén a jelenlegi pároddal, hogy milyen helyzet alakult ki és akkor minden rendben lesz. Ha minden tiszta, akkor nem fogja tudni tönkretenni a mostani kapcsolatod. Amúgy meg ne foglalkozz vele, tiltsd le a számát stb, előbb-utóbb megunja. Vagy veresd el valakivel. :D (Gondolom nő vagy.)
2017. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen 24éves lány vagyok az exem pedig 26éves.

És hiába van le tiltva a száma a mobilomon a vezetékesen is hivogat és személyesen is zaklat a lakás elött és feszt szidalmazza a mostani barátomat írigységből mert látja rajtam boldog vagyok.

2017. febr. 24. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek a viselkedése miatt a férfi nem nevében. :D Nem sok tartás van benne, jobb neked, hogy nem vele vagy. :) Próbáld meg feljelenteni, hátha kimeríti már a viselkedése a zaklatást és tudnak vele valamit kezdeni.
2017. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan válaszoljon aki tanácsot add egy ilyen pasi ügyében hogyan rázzam le vég érvényesen! Mert idegesítő!
2017. febr. 24. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne haragudj, de szerintem adDtam tanácsot mindkét válaszomban. Vagy mit szeretnél? Egy bérgyilkos elérhetőségét?
2017. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is mobilon tudod tiltani a számát, a vezetékes telefont pedig (ha szükséges egyáltalán, nekem évek óta nincs) a szolgáltatónál jelentsd be, hogy van egy bizonyos szám, amiről zaklatnak, tudják -e tiltani? Ha nem, akkor változtass számot! Azt biztosan lehet.


Változtass a hazaérkezési idődön, vagy ha azon nem tudsz, mindig menjen eléd valaki, és ne egyedül érkezz a házhoz...

Ne állj le vele beszélgetni, nézd levegőnek! Ha erőszakoskodik, mond meg neki, hogy rendőrt hívsz, ha nem takarodik el 2 percen belül!

2017. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben meg fogadom köszönöm a tanácsokat!
2017. febr. 24. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már a rendőrségre mentem volna, vagy a következö megjelenésénél "önvédelemböl" szétrugom a tökeit.
2017. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Veresdmeg a jelenlegi pasiddal,nálunk bevált :)
2017. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ész-érvekre nem halagat (és a rendőrség szokásához híven nem tehet semmit) akkor nem sok megoldás marad.

Én szoltam szüleinek hogy állitsákle a gyereket. Az végülis segített.

2017. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!