Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttatok már csinos, igényes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már csinos, igényes, de mégis borzalmasan ronda nőt?

Figyelt kérdés

(Akinek nincs semmilyen betegsége, nem érte baleset stb.)

Én magamon kívül még nem, de nagyon remélem, hogy vannak sorstársaim.

Úgy látom, hogy aki egészséges és egy kicsit is ad magára, az általában megüti az átlagos szintet.


2017. nov. 28. 07:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy ronda ... max nem mindenkinek tetszik!
2017. nov. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkiben van valami szép, full ronda nő nincs. Láttam már igényes, de átlagos nőt. Kicsi smink sokat segíthet.
2017. nov. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Láttam már, de ha valaki igényes azzal egyensúlyozza a rondaságát.
2017. nov. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Láttam és pont ezért különleges mert amúgy meg nagyon cuki.
2017. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ha egy nő csinos és igényes, akkor nem lehet nagyon ronda. Te is csak magadat tartod annak (mármint vagy rondának, vagy csinosnak és igényesnek).
2017. nov. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!
2017. nov. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm barátnője pont ilyen, ő ellensúlyozza öltözködéssel, sminkkel és úgy átlagos. De egyébként nem túl szép leányzó..
2017. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán mondhatom azt, hogy én is ilyen vagyok. Mondjuk borzalmasan ronda nem is, de valljuk be a szépség sem bánt :)
2017. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igenyesnek igenyes de csinos nem vagyok. Kb nem is vagyok hajlandó csinosan oltozni, nem erdekel meg nem is a stilusom (az legalabb van). Nagyon tiszalkodos, tiszta ruhákra odafigyelos vagyok, egy gyors zuhany nélkül meg a sarkiboltba se mennek le. De qrva randa lettem. Ez van. Sminket felevente egyszer hasznalok tobb okbol kifolyólag. Mar valahogy meguntam, hogy egy nonek csinosnak KELL lennie meg ezeket a baromsagokat.amennyire lehet magamnak akarok megfelelni már csak. Meg ez is nehez amugy, nemha azzal is foglalkoznek, hogy ki mit gondol rolam, aki a budos eletben 3 szot se valtott velem :'D
2017. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem a saját életemben sem. Még utcán is szólítottak le mindig is, kihívóan soha nem öltöztem, csinosan szoktam sokszor.

Az arcom nem szimmetrikus, [link]

mint neki (a szemeim nem egyvonalban vannak. (szerintem azért, mert kicsi korom óta az egyik szemem éleslátása nagyfokban eltér a másik szememtől, óriási különbség van a két szemüveg üveg vagy kontaktlencse erőssége között. És mégis nők is férfiak is mondták már, hogy szép vagyok. Nem értem, hogy hogy lehetne ez. Szóval igen, én ilyen nő lehetek, mint te. És mégis.. (ja, és ha akartam társat, mindig hamar találtam egész tinikoromból fogva.

Szóval tényleg lehet, hogy igaz a kusgárzás duma, meg a mosoly, meg a belső értékek.. Ezek szerint kell, hogy legyen benne valami..:-)


Fel a fejjel!

2017. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!