Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kettesben vagyunk, érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kettesben vagyunk, érzem, hogy vonzódik hozzám, nagyon kedves velem, de ha már egy plusz ember kerül a tarsasagunkban, nem szól hozzám, szinte üvegkent kezel. Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Unaloműző vagy, amíg egyedül van, jobb nincs alapon elbeszélget veled, de ahogy érdekesebb a társaság, téged hanyagol.


2. Zárkózott, és nem sok ember előtt nyílik meg: Veled szívesen beszélget, felszabadult, de ahogy több ember lesz a színen, becsukódik, mint egy kagyló.


3. Érez irántad valamit, és mások előtt zavarban van, nem akarja, hogy észrevegyék.


4. Nem így van, csak te érzed így.



Kb ezek a lehetőségek.

2017. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Vagy nem akar felvállalni társaságban. Négyszemközt jó vagy elfoglaltságnak.
2017. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert félénk. Teremts számára olyan környezetet, ahol "biztonságban" és jól érzi magát.
2017. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ketten vagyunk nagyon jókat beszelgetunk, flörtölünk. Alapjaraton egy nyitott embernek látszik, de ezzel ellentétben kevés embert enged magához közel. Velem is lassan jutott el arra a szintre, hogy kimutassa az igazi énjét. Ma mikor egy kozos ismerőssel beszelgettem, ugy jott oda, hogy még köszönni sem nagyon köszönt. Atnezett rajtam. Nagyon meglepodtem, bar volt erre már precedens. Ez azért fura, mert ő nem ilyen. Egyáltalán nem jellemző rá ez a viselkedés. Mindenkivel udvarias, nemhogy köszönni sem köszön.
2017. nov. 28. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Éppen azért mert félénk. Lassan már eljutott oda, hogy kettesben feloldódjon, de társaságban még zavarban van.

Tudom, mert én is ilyen vagyok. Egy közegben vagy társaságban nyílt vagyok és természetes, illetve az élet minden területén is határozott vagyok. Azonban ha nő kerül a képbe, akkor összezavarodok, félénk leszek és ügyetlen. Sok idő kell, hogy feloldódjak, természetesnek vegyem a közelségét egy "biztonságos" környezetben, ahol ketten vagyunk. Nagyobb társaságban (akár csak egy harmadik személy jelenléte esetén, főleg ha közös ismerős) megint csak zavarban vagyok, ahhoz is el kell telnie némi időnek, hogy ilyen szituációkban is természetes legyek.

Ne vedd ezt tőle udvariatlanságnak.

2017. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan a félénkségre fogjuk a bunkóságot? Azért nehogy már egy felnőtt ember ne köszönjön és átnézzen a társaságban a másikon, akivel amúgy annyira jól elvan. A köszönés annyira alap, basszus.
2017. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem felenkseg. Nem 20 evesek vagyunk mar. Ha felenk lenne, akkor nem flortolgetne. Ma megint a szokásos viselkedest nyújtotta. Csábító mosoly stb.
2017. nov. 29. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!