Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér egy párkapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy párkapcsolatba, hogy ellenkező nemű baráttal kettesben találkozzon az ember?

Figyelt kérdés
Természetesen csak baráti szinten. Gondolom másnak is van barátja az ellenkező nemből akivel néha jól érzi magát. De kettesben találkozni és programot csinálni az már sok? Jogosan féltékeny emiatt a társa az embernek? Vagy ha teljesen megbízik benne, akkor ennek nem kéne problémának lennie?
2016. febr. 18. 23:16
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:
100%

ha jó kapcsolat ,persze


amúgy meg,ha meg akar csalni akkor bárhogy tiltod ,ellenőrzöd...megteszi


így meg érzi ,hogy megbízol benne ,ami tovább mélyíti benne az irántad való szeretetét

2016. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Bele hát! baráti társaság, találkozó semmiség.
2016. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Tökéletesen.

Nekem évek óta ellenkező nemű a legjobb barátom és ezzel szerintem semmi baj nincs. Ha ilyen fajta féltékenység van akkor valami rég rossz abban a kapcsolatban szerintem.

2016. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem ez az alap, ha en egy olyan kapcsolatba kerulnek, ahol mar ez sem megengedett, azonnal szakitanek, amugy meg ha nagyon akarom nem kell ahhoz legjobb barattal talalkoznom, hogy megcsaljam, akkor meg minek?
2016. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Férfi, és nő között nincs barátság. Az egyik fél mindig többet akar.
2016. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi?? Ez alapdolog, nekem pl. csak fiúbarátaim vannak!
2016. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha társaságba megy ahol vannak pasik,csajok akkor igen Egyébként ha csak egy valakivel, pl barátom egy lány haverjával azt már nem nézném jó szemmel szerintem.
2016. febr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem nem sok:-) programot csinálni épp, hogy normális. Miért, a titkolózás mindig gyanúsabb nem? Egy egészséges féltékenység belefér, de ez még nem tesz tönkre egy párkapcsolatot. Ha nem csinálsz közös programot kettesben, akkor meg hogy alakítod ki" a jól érzem magam vele"helyzetet? Nincs ezzel semmi baj.
2016. febr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak fiubarataim. Soha nem tudok rajuk ugy nezni, sohasem fekudnek le vagy jarnek egyikkel se. Be szoktam egymasnak mutatni oket. Szoktam csinalni 3-as talalkozot, hogy lassa az elettarsam is ezt.

Az elettarsammal oszinte a kapcsolatunk, kielegitjuk egymast testileg es lelkileg naponta.

N

2016. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!