Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok férfi, egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok férfi, egy nő azért csinál valamit, mert csak különleges akar lenni?

Figyelt kérdés

Ha azt írja valaki, nem szeret szórakozóhelyre járni, nem szeret ribisen öltözni, nem flörtöl mindenkivel, akkor mindjárt jönnek az olyan kommentek, hogy "de beképzelt", "De álszent vagy", "Mégis, kinek hiszed te magad?" meg "Szenté mindjárt ne avassunk?!" "Olyan alja, ha valaki ezzel akar kitűnni"


De mi azon olyan hihetetlen, ha valaki konkrétan nem akar kitűnni, és pont.

Nem érdekelnek az emberek az utcán. Nem érdekelnek a bulik, disco, kocsma, akármi.

Nem azért öltözködöm, és létezem egyáltalán, hogy magányos férfiak vizuális igényeit kielégítsem egy mellkidobós toppal.



Nem azáltal akarok különleges lenni, hogy úgy teszek, mintha nem akarnék különleges lenni.


Nem szeretem, ha kiszúrnak a tömegben, sem azt, ha odatolakodik hozzám valami random alak.

Ha akarok valakitől valamit, odamegyek. De ez nagyon ritkán fordul elő, mert ritkán érdekel bárki is annyira, hogy megszólítsam.


24N


2017. nov. 30. 17:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jah, a kedvencem: "Az a nő, aki azt hiszi magáról, őt majd ribis ruha nélkül is észreveszik, baromi beképzelt" -.-
2017. nov. 30. 17:41
 2/17 A kérdező kommentje:
*szentté
2017. nov. 30. 17:41
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Itt sem fogsz több választ kapni. Most komolyan, még a második oldalra sem csúszott át az előző kérdésed... Felfogtuk, nem öltözködsz kirívóan, király vagy, és nem, nem gondoljuk, hogy ettől különlegesnek tartod magad, hiszen rengeteg nő van így.
2017. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem a kérdést ismételtem meg, hanem a válaszokra építettem egy másikat.
2017. nov. 30. 17:44
 5/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kíváncsi rá az adott közönség, hogy mit miért teszel és térsz el egy adott csoportból. És úgy veszi emiatt, hogy másokat lehúzás akarsz szimpátiát kiváltani. Legalábbis én erre tudok gondolni.

31/f

2017. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel nincs baj, a baj akkor kezdődik mikor az adott nő (vagy férfi) mindenhol erőlteti és kihangsúlyozza a dolgot.
2017. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha végeztem a dolgommal én majd mindjárt jól leállok vitázni a picsnicsáré gondoddal, csak még kell egy fél óra, de már előre látom hogy nem vagy könnyű eset.
2017. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyes emberek hiszik ezt, de ez nemtől független.
2017. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7 vs kérdező:


[link]

2017. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9, Istenem, de unatkozhatsz -.-
2017. nov. 30. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!