Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor az arc vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor az arc vagy a kisugárzás a fontosabb?

Figyelt kérdés
Hissz lehet valakinek nem túl szép arca,de erős kisugárzása is,nem?
2017. dec. 1. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
A kisugárzás! Ismertem nem túl szép, de rendkívül kedves, tündéri lányt, aki annyira szép volt belül, hogy ez rendesen megszépítette a megjelenését is. És olyat is ismertem, aki szépségkirálynő volt, de egy kibírhatatlan savanyú uborka, és egy idő után csúnyának láttam a duzzogó, befordult fejét.
2017. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Ha kisugárzás alatt a lóvét értjük akkor az.Nézz meg pár atomronda gazdag pasit hogy milyen nőkkel rohangálnak. :)
2017. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Így van, de a kisugárzás az arcból jön (tekintet, mosoly). Nekem épp azok a nők jönnek be, akik átlagos férfiszemmel nem tekinthetők szépnek, de a szemeikben ott az a csillogás, a báj és az értelem, no meg egy szép, kedves mosoly engem nagyon el tud varázsolni.


37/F

2017. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Arc. Lehet valakinek akármilyen kisugárzása, ha nem tetszik az arca.
2017. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindkettő fontos, annak a legjobb akinek szép arca van és sármos is még...

De persze még mindig jobb egy magabiztos, magát elfogadó életvidám ember csúnya arccal is mint akinek egyik sincsen meg ez saját tapasztalat :-)

40/F

2017. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Számomra mindkettő fontos. Ha arcra nem tetszik, azon a kisugárzás sem segít, de ugyanígy fordítva is igaz, hiába tetszik külsőre, ha a belső/kisugárzás nem fog meg.

21N

2017. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Honnan szeditek amugy ezt a mosolygas dolgot?

Mintha minden no az utcan azert kelne fel, hogy ertetek mosolygjon. :D

Most nem az ismerosi korokben levo nokre gondoltam.

2017. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kisugárzás. Egy olyan embert is megszépít, akitől külsőre nem biztos, hogy elájulnál. Ez a legfontosabb, mert a személyiségét tükrözi.
2017. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kasszás Erzsi is sokat mosolyog és a vevőkért van,tehát elméletileg pozitiv a kisugárzása,mégis a pasiknak egy viziló,és az arca is rémes állitólag..
2017. dec. 1. 11:11
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Kasszás Erzsi nem kedves, hanem a tipikus tenyérbemászóan bájolgó konyhásnéni.
2017. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!