Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben mutatkozik meg a szexual...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben mutatkozik meg a szexualis kisugarzas? Hogyan lehetne csokkenteni?

Figyelt kérdés

Nemregiben egy baratom hivta fel arra a figyelmem, hogy idezem "nem lehet rad nem felizgulni".

Szerinte mintha radiojelet sugaroznek, amit a pasik tudnak fogni, akikkel legalabb tiz percet beszelek.

Pedig nem vagyok kulonosen csinos (farmeres-polos sportcipovel) arcra se vagyok tul szep, plusz ket gyerek eleg sok nyomot hagyott a testemen.

Tegnap nevetve meseltem ezt a fonokomnek (nagyon joban vagyunk), erre boszen helyeselni kezdett, illetve mondta, hogy nem egyszer kerte el tole ferfikollega a telefonszamomat.


2017. okt. 4. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez legyen a legnagyobb problémád az életedben.
2017. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen ez.

Kinos ugy bemenni dolgozni, hogy tudom, hogy a het pasi mar fejben megdugott naponta, a ket kolleganom meg utal ezert.

Hogy marketing tipusu a munkamban azert vagyok sikeres, mert a ferfi ugyfelek meg talalkozni akarnak velem.

Folytathatnam a sort :(

2017. okt. 4. 10:46
 3/9 Diavolino44 ***** válasza:
73%
Mar majdnem elkezdtelek sajnalni..
2017. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban erre nem sokat lehet mondani. Minimum egy kép kéne, de sanszos hogy a viselkedésedben, gesztusaidban (is) van valami, azt meg kép alapján se tudjuk megmondani. De ha ennyire jóban vagy azokkal, akik mondták, esetleg őket kérdezd.
2017. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém még a munkájában is túl sikeres. Szar lehet így élni. :(
2017. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően barátságos, kedves és nyitott vagy, már-már flörtölsz mindenkivel. Viccelődsz, mindenkivel jóban vagy.

Én is ilyen vagyok. Ne becsüld alá, hogy ez mennyit számít.

Ezek nagyon jó tulajdonságok. Szerintem ezen ne akarj változtatni, hiszen akkor a saját személyiségedről, a lényedről mondanál le.

Engem is minden pasi kollégám fel akar próbálni. Láttad volna, hogy hogyan nézett rám egy meleg srác a múltkor... Ez igazából bók.

Bók arra, hogy jól nézel ki, vonzo a személyiséged. Mivel nem úgy öltözöl, hogy mindent kipakolsz, ezért ez valóban nagy dolog. A legtöbb férfinek vonzóbb egy bő póló, ami sejteti az alakot, mint egy kivágott szexi top. Öltözz úgy, ahogy jól érzed magad.

Gondolom jól érzed magad a bőrödben, ez is egy olyan kisugárzás, ami vonzó, kellemes. A legalapvetőbb dolog pedig a szexualitás az emberben. Ezért az, hogy szimpi vagy nekik kb egyenlő azzal, hogy dugni akarnak.

Gondolom magabiztos, határozott vagy. Ez eszméletlenül szexi egy férfi számára. Imádják, ha egy nő tudja, h mit akar.

Ha van kérdésed írj, ezzel az érzéssel én is megküzdöttem.

22 N

2017. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik mindegyik, ne higgy nekik. Szerintem azért mondják hogy csináld meg helyettük a mocskos melókat.
2017. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez miért gond? Úgyis te döntöd el kivel leszel együtt. Nem csak a kinézet számít, de ezzel nem fogsz tudni tenni semmit, ez a hormonok kisugárzása.
2017. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen gonddal küzdötök meg? Meséljetek már. :D


Nem hiszem el az ilyen kéréséket!

ÉS mielőtt elkezditek, nem azért mondom, mert irigy lennék rá, sőt, pont, hogy nem.


Ugyanis nekem rohadt jól tud esni a mai napig egy-egy ilyesmi bók.. Van, hogy észreveszem én is, hogy adott kolléga valószínűleg nem úgy néz rám. Aztán más kolléga/ák felhívják rá a figyelmemet később. Meg utána nyíltan meg is mondják, utalgatnak, stb. :D


ÉS akkor mi van? Nem tudjátok kezelni ezeket, vagy mi?


De nekem az is roha.dt jól esett, amikor a munkahelyi ebéd közben mondta az egyik kolléganő (rám utalva), hogy "-engem? Engem itt többen szeretnének, és nem csak egyszeri alkalomra többen is, látja amit lát, de inkább nem mond semmit.."

El is pirultam rendesen. :)


Nekem a mai napig jól esnek ezek a dolgok, és néha aranyos mondatokat el is kapok egy-egy pasitól.


Meg amikor várok a sörre az esőben a sörpultnál egy koncerten, és a mellettem álló srác ide szól, miközben bámul, hogy "Ne haragudj, de nagyon szép vagy." (pedig nem voltam kiöltözve sem, semmi, tornacipő, nadrág, póló egy felsővel, és még csak olyan szép arcom sincs pedig!)

Ezek tök jól tudnak esni.


Ja, én is imádom a munkámat, a férfi kollégáim bókjait meg tudom kezelni, de a kisugárzás nem elég a munkához, pláne nem pótolja a hozzáértést. Azért sokaknak kevés ez, ha pénzről van szó, szóval ez hülyeség...


Mondjuk én tini korom végéig csúnya voltam inkább, szóval lehet ezért is tudom értékelni ezeket.


Egyébként majd megöregedtek és el fog múlni a dolog, szóval akkor már nem fogtok "szenvedni", nyugi. ;D

26N

2017. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!