Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel alakul valami,de még sosem elégítettem ki senkit orálisan,és szűz is vagyok. Félek ha oda kerül a sor beégek. Viszont van egy nagyon jó fiú barátom aki felajánlotta, hogy próbáljam ki rajta a szopást. Mivel még nem vagyunk együtt, ez nem lenne megcsalás, és magamnak akarok jót,hiszen már 21 éves vagyok és akkor is lefagyok ha meglátok egy péniszt..

2017. dec. 1. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mecsoda önzetlen felajánlás :D


A nagyon jó fiú barátot elküldeném melegebb éghajlatra.

Majd megtanulod a barátoddal, ráadásul mindenki máshogy szereti, szóval még emiatt is felejtős.

2017. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne.


Ha a párodnak ez számít hogy lefagsz e vagy sem akkor talán meg sem érdemel.


De ha normális akkor megértéssel közeledik feléd.


Egy kapcsolat de maga szex is szerintem érzeli alapokon kell nyugodjon szóval én nem javaslom.


Ergó nem az orál a lényeg hanem amiért csináljátok és amilyen öszhang van köztetek.


erről pédául már nem lenne jó ötlet őszintén sztorizni a sráccal hogy képzeld gyakoroltam a gézán..


Nem legyetek természetesek és ismerkedjetek legyen összhang utánna adja magát mit csináltok vagy mit nem.


F29

2017. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ha azt mondom, hogy próbáld ki velem a szexet, akkor te belemész? :D
2017. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem el kell kezdeni valahogyan. Egy 21 éves nő már rég túlesett a szüzesség elvesztésén, az első orális szexen és rendszeres nemi életet él. Azt ajánlom azzal próbáld ki akivel alakul valami. Miért kell máson gyakorolni a szopást, hogy annak jól tud csinálni akit kedvelsz? Ennek semmi értelme.
2017. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha így tolod, akkor az enyémen is gyakorolhatsz nyugodtan ¯\_(ツ)_/¯
2017. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szpj le itt mindenkit. Minnèl többet gyakorolsz annál jobban fog menni:)
2017. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor már a dugást is gyakorold nehogy beégj előtte. Sőt még egy kis pénzt is kereshetnél vele.
2017. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a sarki fűszeres se menekülne sikítva az anyukájához, ha megkérdeznéd tőle, gyakorolhatsz-e rajta.

De most komolyan! Te mit szólnál, ha megtudnád, hogy a fiú, akivel alakul valami, a beégéstől való félelmében helyetted inkább valaki mást nyal ki?

2017. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!