Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megtegyem? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megtegyem? Jó ötlet lenne vagy rosszab lehet kettőnk között a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalra kitetettem egy posztot, ahol szinte mindenről részletesen beszámolok, ami kettőnk között történt. De a lényeg az, hogy az egyik haverom elküldte Neki ezt a posztot. Én meg el szeretném küldeni Neki úgy, mintha az egészről mit sem tudnék és meg szeretném kérdezni, hogy van-e esélyem Nála, mert túlságosan hamar el kellett mondanom, hogy mit érzek iránta. Tudom, hogy fura meg hülyeség, de ÉRTELMES és KOMOLY válaszokat szeretnék kapni ezzel kapcsolatban!

2014. jún. 28. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg személyesen és mond meg ,hogy teljesen belé vagy zúgva- Tudod ,hogy röhelyesen hangzik ,de még egy blogot is vezetsz arról ,hogy mi történt. Kérdezd meg ,hogy lenne e a párod! Mindezt ,ha magabiztosan előadod és van nála 1 kicsi esélyed is igent mond, ha gondolkodási időt kér adj neki ,de másnap hívd fel.
2014. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha lesz ideje, akkor majd szerintem fogunk tudni találkozni és majd elmondok Neki mindent (ami nem lesz újdonság a számára). A párkérdezést majd megpróbálom valahogyan burkoltan megfogalmazni és ha nem értené, akkor elmondom a legegyszerűbb módon. Szerintem van Nála esélyem, viszont egyáltalán nem vagyok magabiztos :/ És nem vezetek az eddig történtekről blogot, csak most írtam le mindent, hogy tudja, hogy ha kell, akkor mindenki előtt bevallom, hogy mindent megtennék érte és szeretem!
2014. jún. 28. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
egyet értek az 1. komizóval
2014. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!