Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra mit jelent vonzódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mit jelent vonzódni valakihez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit érzel ha tetszik valaki (most ne kimondottan csak és kizárólag a külsőre gondolj)és jól érzed magad mellette illetve a társaságában?
2013. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Áll tőle a brokim, el tudnám képzelni hogy megqrom nemkicsit-nagyon, nem érdekelve mennyibe kerül. Belül már remegek hacsak belegondolok. Extrém estben elmegyek a látványától, de ilyen ritkán van ahhoz kell egy jobb szituáció ami hosszabb ideig tart..
2013. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kiegészítő kérdés:


Tehát, ha valakihez vonzódunk, akkor a külseje ÉS a belsője is megfog?

Elég a vonzalom egy kapcsolathoz?

2013. aug. 1. 20:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Kívül-belül tökéletes számomra.
2013. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Múltkor egy ismerős srácra úgy ráizgultam a könyvtárban, hogy azt hittem ott pusztulok el. szerintem valami ilyesmi lehet.
2013. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
lassan már semmit.
2013. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Annyira senki nem fog megfogni, hogy hosszabb időre is kelljen... Hacsak nem pár év de többet ne, mert akkor elkezdene csesztetni, hogy házasság meg gyerekeket akar amit én legalább 50 éves koromig nem. De inkább utána se.
2013. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3-ik Alapindulásnak tökéletes.Aztán ebből még bármi lehet ill. befejeződhet. Ez a minimumok minimumja két ember között.
2013. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

" úgy ráizgultam a könyvtárban,"


A takarító vagy a biztonsági őr volt az?

2013. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Egyik sem. A dúsgazdag orvostanhallgató nagyfarkú néger, aki BMWt vezet és nyaralója van svájcban.
2013. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!