Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, és a barátnőm ezt szépen a tudtára is adta.Amikor megtudta, csak annyit mondott a barátnőmnek, hogy "Nem nézek hátra, mert rájön a titok nyitjára"! Vajon ezzel a szöveggel, mire utalhatott?


15/L


2010. jún. 1. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
arra, hogy túl sokat szívott
2010. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
??? bővebben!
2010. jún. 1. 19:37
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

nem néz hátra ez csak annyit tesz hogy csak és kizárólag vaginálisan fog veled közösülni

rájön a titok nyitjára ez pedig valószínűleg azt jelenti hogy csak akkor ha ki van csatolva a melltartód

2010. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok, bővebben: túl sokat füvezik a csávó
2010. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van??? Akkor mondta, amikor a háta mögött voltál? Mert akkor lehet neki is tetszel. Arra gondolok, hogy akkor a srácnak is tetszel, nem néz hátra mert akkor meglátod a szemében vagy nem tudom. Kérdezd meg tőle.
2010. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, a háta mögött voltam akkor, mikor ezt mondta.

Egyébként haverok vagyunk, és nem tudom, ha úgy is lenne, ahogyan azt leírtad, érdemes e egy bartátságot kockáztatni!

2010. jún. 1. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt te tudod.Ha tetszik,akkor nyilván kockáztatnád a barátságot,inkább attól félsz,hogy ha neki nem jössz be akkor a barátság is ugrott.Szerintem is arra vonatkoik,hogy tudta,hogy mögötte állsz és nem akart hátra nézni.
2010. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már mindegy, hiszen tudja! Kérdezz rá nyíltan, ha nemet mond, még lehettek barátok attól...
2010. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem azért mondta ezt a bnődnek, mert azt hitte, hogy Te nem tudod, hogy a bnőd elmondja neki, hogy neked tetszik.. :D És ezért nem akart megfordulni, mert akkor Te rájössz, hogy a bnőd fecsegett... :) L/18
2010. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meleg a srác.Egy normális srác nem mond ilyeneket hogy "Nem nézek hátra, mert rájön a titok nyitjára",véleményem szerint.
2010. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!