Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek ha egy 18 eves lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ha egy 18 eves lany aki tetszik nektek még szüz lenne?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Semleges, nem hátrány, annyi szent!
2017. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Úgy különösebben nem villanyozna fel. Meg az, hogy nekem tetszik egy dolog. A legtöbb 18 éves lány tetszik és van közöttük szűz is, most ez nem változtat túl sok mindenen.

Max. annyin, hogy kevésbé akarnék vele ismerkedni mert sokkal inkább érdekelnének a szabadelvű, "mindenki katija" lányok jelenleg. Csak sajnos náluk hosszabb a sor mint egy várólista az egézségügyben.

2017. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyat havert akinél nem pálya a szűz lány még akkor sem, ha alapból bejön neki. Nekem komkrétan pozitívum. Nem skalpként, hanem egyszerűen számomra egy pozitív dolog odafigyelni és egy ilyen fontos eseményben résztvenni.
2017. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
nem szeretem a szűz lányokat.
2017. dec. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
nekem meg csak szűz jöhet szóba mivel én is az vagyok
2017. dec. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak örülnék ha én is tetszenék neki. ;)
2017. dec. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert amelyik lány 18 évesen még szűz, az nagyon válogatós.
2017. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utso mire gondolsz?
2017. dec. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!