Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjek ismerkedni este?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek ismerkedni este?

Figyelt kérdés

van sok szorakozohely, de mindegyik 10 -tol nyit es reggel 5-ig tart

en barmit csinalok este 9 utan nem tudok kimozdulni mert olyan vagyok mint egy zombi

este 6-9 kozott viszont nagyon szivesen mennek ide oda ismerkedni


hova tudnek? Budapesten.


2017. dec. 2. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Akárhol ahol emberek vannak. Nincsen törvénybe öntve, hogy utcán nem szólíthatsz le embereket, maximum kevesebb százalékban lehet sikered mint egy szórakozóhelyen, ahova a legtöbben azért mennek.
2017. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én még soha sem láttam olyat, hogy valaki leszólított volna valakit az utcán...
2017. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig külföldön, főleg a nyugati régiókban nagyon gyakori.
2017. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg lehetöseg van. Egyszerüen mozdulj ki es mosolyogj!

Akar bevasarlasnal megkerdezel egy kedvesnek tünö lanyt, hogy van -e jo ötlete, hogy mit fözz vacsorara... ez multkor olyan jol sikerült, hogy vegül együtt föztünk önala es agyba kaptam a reggelit ;)


Vagy menj el olyan sportra/kepzesre, ami erdekel. Tanc, spinning, yoga, barmi, amihez neked is kedved lenne, csajozastol függetlenül is.

2017. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mozdulj ki, de ne mosolyogj.

Nézd levegőnek őket, azt utálják, és ők fognak odajönni hozzád, de ehhez az kell, hogy nagyon magabiztos legyél, nyugodt és laza.


Persze ez csak akkor működik, ha nem vagy túl csúnya vagy kövér, mert akkor ők is levegőnek fognak nézni :D

2017. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hitegessétek már ilyen olcsó marhaságokkal szerencsétlen kérdezőt!
2017. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!