Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok az átlátszó kékeszöldes erekről?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony a bőröm, a mellemen, a lábaimon, a karjaimon átlátszanak a hosszú kékeszöldes csíkok.


Nem dudorodik ki, de rendesen ront az összképen. Ha találok hasonló képet kirakom, hogy legyen viszonyítasi alap.


2017. dec. 2. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Lol... én nő vagyok, és ugyanezen “problémákkal küzdök”, főleg a mellemen... de a kérdésed elolvasásáig eszembe se jutott, hogy ez probléma. Ezt úgy hívják, hogy “fehér a bőrünk”.
2017. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

[link]



Kb ilyen.

2017. dec. 2. 20:12
 3/20 anonim ***** válasza:
Vénák sose figyeltem még fel ilyenre
2017. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Nekem ez az ideálom.
2017. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond az. Keresgélned nem kell, az alkarod belső fele bőségesen megteszi, de szerintem tudja mindenki miről beszélsz.

31/f

2017. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Láttam hasonlót:( Az a mell, olyan volt, mintha fekete tussal, egy ovis összefirkálta volna:( Az, tényleg nem volt kívánatos. Hozzá kell tenni, csak érzelem mentes szex volt.

Érzelem, szerelem van, simán elfogadom a párom olyannak, amilyen. Akkor, nem lenne kevésbé kívánatos ezen ok végett.

2017. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a linkelt kép, semmi ahhoz, amit én láttam.
2017. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem zavartattam ilyenekkel soha se magam. Hozzá tartozik a testhez, hogy néhol kirajzolódnak vénák. Van akinek több, és hangsúlyosabb, van akinek alig. De ez olyan, mint a narancsbőr. A férfiakat totál hidegen hagyja. 27/F
2017. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a bőröm és pasi vagyok
2017. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy.
2017. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!